Layer 291 Layer 291M
Лідер
Ринку покрівлі та фасадів України
spD spM
Новинка
Тришарові сендвіч-панелі
Layer 291 Layer 291M
Новинка
Нові лінії металочерепиці
akvedukD trava_zelenyy_svet_kapli
Акведук
Нова якість водостічних систем

Якість! Асортимент! Надійність!

Промислова Група «Арсенал – Центр» - найбільша в Україні Група Компаній, що спеціалізується на виробництві покрівельних і фасадних матеріалів з тонколистової сталі, вогнестійких мінераловатних сендвіч-панелей, водостічних систем.

Товариство засноване 1998 року як цех з єдиною лінією з виготовлення профнастилу. За роки свого розвитку компанія виросла до національного лідера на ринку покрівель і фасадів.

Сьогодні парк технологічного обладнання Промислової Групи включає в себе понад 100 виробничих ліній і верстатів, що дозволяє випускати широку номенклатуру продукції, яка відповідає найвищим європейським стандартам.

Торгова мережа компанії складається з 40 представництв в різних регіонах України. Успішно працюють і реалізують продукцію компанії більш ніж 800 дилерів і партнерів.

Кредо Промислової Групи «Арсенал-Центр» - Якість! Асортимент! Надійність!

Охтирка. Сумська область. Об’єкт зданий в строк!

Всі міста Суми

Стіни об’єкта перекриті вогнестійкими мінераловатними стіновими сендвіч-панелями “Арсенал-Панель”. Також при будівництві використані листи профнастилів, що випускаються ПГ “Арсенал-Центр”: ПК-57 для покрівлі, ПС-20 для обробки стелі. Будівництво швидкомонтованих будівель в Охтирці (Сумська обл.) проведено компанією “Інстіл Україна”. Рівно 4 місяці від ідеї до здачі замовнику. (Фото “Інстіл Україна”)

Всі проекти
error: