Layer 291 Layer 291M
Лідер
Ринку покрівлі та фасадів України
spD spM
Новинка
Тришарові сендвіч-панелі
Layer 291 Layer 291M
Новинка
Нові лінії металочерепиці
akvedukD trava_zelenyy_svet_kapli
Акведук
Нова якість водостічних систем

Якість! Асортимент! Надійність!

Промислова Група «Арсенал – Центр» - найбільша в Україні Група Компаній, що спеціалізується на виробництві покрівельних і фасадних матеріалів з тонколистової сталі, вогнестійких мінераловатних сендвіч-панелей, водостічних систем.

Товариство засноване 1998 року як цех з єдиною лінією з виготовлення профнастилу. За роки свого розвитку компанія виросла до національного лідера на ринку покрівель і фасадів.

Сьогодні парк технологічного обладнання Промислової Групи включає в себе понад 100 виробничих ліній і верстатів, що дозволяє випускати широку номенклатуру продукції, яка відповідає найвищим європейським стандартам.

Торгова мережа компанії складається з 40 представництв в різних регіонах України. Успішно працюють і реалізують продукцію компанії більш ніж 800 дилерів і партнерів.

Промислова Група «Арсенал-Центр» - Якість! Асортимент! Надійність!

Будівництво складів інтернет-магазину Rozetka.ua

Всі міста Київ

Для будівництва складів інтернет-магазину Rozetka.ua київським відділом продажів було поставлено близько 2000 кв. м. вогнестійких стінових сендвіч-панелей Арсенал-Панель товщиною 100 мм з утеплювачем із мінеральної вати. Замовник вибрав три кольори панелей – синій (RAL 5005) і сірий (RAL 9006) для зовнішнього оформлення, білий – для внутрішнього (RAL 9003).

Всі проекти
error: