Layer 291 Layer 291M
Лідер
Ринку покрівлі та фасадів України
spD spM
Новинка
Тришарові сендвіч-панелі
Layer 291 Layer 291M
Новинка
Нові лінії металочерепиці
akvedukD trava_zelenyy_svet_kapli
Акведук
Нова якість водостічних систем

Якість! Асортимент! Надійність!

Промислова Група «Арсенал – Центр» - найбільша в Україні Група Компаній, що спеціалізується на виробництві покрівельних і фасадних матеріалів з тонколистової сталі, вогнестійких мінераловатних сендвіч-панелей, водостічних систем.

Товариство засноване 1998 року як цех з єдиною лінією з виготовлення профнастилу. За роки свого розвитку компанія виросла до національного лідера на ринку покрівель і фасадів.

Сьогодні парк технологічного обладнання Промислової Групи включає в себе понад 100 виробничих ліній і верстатів, що дозволяє випускати широку номенклатуру продукції, яка відповідає найвищим європейським стандартам.

Торгова мережа компанії складається з 40 представництв в різних регіонах України. Успішно працюють і реалізують продукцію компанії більш ніж 800 дилерів і партнерів.

Промислова Група «Арсенал-Центр» - Якість! Асортимент! Надійність!

Новий магазин в Олевську

Всі міста Житомир

На початку травня в Житомирську область було поставлено 400 кв. м. панелей бежевого і коричневого кольорів для зведення фасаду та перекриття покрівлі майбутньої торговельної площі: 200 кв. м. покрівельних сендвіч-панелей товщиною 120 мм бежевого кольору (RAL1015) і 200 кв. м. стінових сендвіч-панелей товщиною 60 мм бежевого (RAL 1015) і коричневий (RAL 8017) кольорів. Здача об’єкта в кінці червня.

Всі проекти
error: