Історія

 1. kont-arsenal-istir

  Компанія заснована в грудні 1996 року в м. Одеса

  Розпочата реалізація та популяризація металевих покрівель з Фінляндії та Естонії. Компанія завоювала добру ділову репутацію і зайняла лідируючу позицію на будівельному ринку.

 2. Відкрито перший завод в Одесі

  Відкрито перший завод в Одесі, на якому була встановлена і запущена перша лінія з виробництва профнастилу.

 3. Запущений перший завод у Києві

  Запущений перший завод у Києві. Головний офіс підприємства було перенесено з Одеси до Києва.

   

 4. Запущено в експлуатацію найбільший завод підприємства

  В місті Васильків Київської області в рекордні терміни (всього за 6 місяців) було введено в експлуатацію найбільше підприємство Групи – завод площею 2,5 тис. кв. м, на якому встановлено 10 ліній з виробництва металочерепиці, профнастилу, металевого сайдингу, круглих коньків і аксесуарів для покрівлі. Запущена лінія по виготовленню металочерепиці в Одесі.

 5. Запущені виробництва в Харкові та Донецьку

  У Донецьку і Харкові відкриті заводи, запущені виробничі лінії з випуску металочерепиці та профнастилу.

 6. Старт співпраці з польським концерном Plastmo

  З 2004 року ПГ “Арсенал-Центр” – ексклюзивний дистриб’ютор в Україні продукції компанії Plastmo – найбільшого польського виробника водостічних систем з ПВХ

 7. Підписаний договір з південно-корейським металургійним концерном Dongbu Steel

  Підписано договір про ексклюзивної дистрибуції в Україні продукції найбільшого південно-корейського металургійного концерну Dongbu Steel.
  Введені в експлуатацію заводи в Хмельницькому та Херсоні.
  Промислова Група «Арсенал-Центр» входить в трійку найбільш компаній, що динамічно розвиваються в Україні.

 8. Відкриті нові заводи

  Відкритий завод м. Нова Каховка, налагоджено випуск профнастилу та аксесуарів для покрівлі. У м. Васильків введені в експлуатацію лінії по виробництву несучих профілів для систем з гіпсокартону, 3 лінії по профілізації армуючого профілю для вікон з ПВХ, а також лінія порізки металу на штрипс.

  За обсягами виробництва ПГ “Арсенал-Центр” стає лідером ринку, випереджаючи всіх своїх конкурентів.

 9. ТОВ «Арсенал-Центр» зайняла 5-е місце по вартості бренду

  ТОВ “Арсенал-Центр” – компанія, що входить до складу ПГ “Арсенал-Центр”, – зайняла 5-е місце серед компаній, що працюють на українському ринку будівельних матеріалів по вартості бренду.

  У р. Суми придбані виробничо-складські приміщення вартістю 2,5 млн грн. Змонтовані підкранові шляхи для кранбалки, встановлено кранбалку і 4 лінії профнастилу.

 10. Центральний офіс компанії переїхав в нову адміністративну будівлю

  Центральний офіс компанії переїхав в нову адміністративну будівлю. Його адреса: м. Київ, провулок Чугуївський, 21. За цією ж адресою відкрито нове виробництво, встановлено 7 ліній профнастилу та лінія по виробництву металочерепиці.

   

 11. Модернізація обладнання

  На заводах компанії додатково встановлено 22 лінії для виробництва профнастилів і 6 мостових кранів

 12. Запуск виробництва сендвіч-панелей

  У м. Біла Церква почалось виробництво вогнестійких тришарових сендвіч-панелей “Арсенал-Панель” з наповнювачем з мінеральної вати.

 13. Починає свою діяльність ТОВ "Акведук ЛТД"

  У березні 2011 року відкрито українсько-фінське підприємство з виробництва металевих водостічних систем преміум класу. Завод знаходиться у м. Васильків.

 14. Відкрито перший завод за кордоном

  Відкрито перший завод Промислової Групи “Арсенал-Центр” на території Росії, в місті Білгород.

 15. 11 заводів та 40 торгових представництв

  Підприємства ПГ “Арсенал-Центр” налічують 11 заводів і 40 торгових представництв по всій Україні. Всі заводи, а це більше 70 000 кв. м. критих виробничих площ, оснащених сучасним італійським і фінським обладнанням, що дозволяє випускати продукцію, що відповідає найвищим стандартам європейської якості.

 16. Промислова Група «Арсенал-Центр» - гарантія якості!

  Встановлені нові виробничі лінії металочерепиці тип «Барселона», «Марсель» і «Мюнхен» на виробничій базі ПГ «Арсенал-Центр» у м. Київ (провулок Чугуївський, 21). Технологічні особливості даного устаткування дозволяють в найкоротші терміни виготовляти металочерепицю з «3D різом» кромки листа з урахуванням побажань замовника по висоті хвилі і довжині тайла.

error: