Про компанiю

Промышленная Группа «Арсенал-Центр» на протяжении многих лет является флагманом на украинском рынке кровельных и фасадных материалов из тонколистовой стали.

С 1996 года Компания «Арсенал» вышла на рынок строительных материалов как торговая компания. После приобретения современных линий профилирования, началась новая история предприятия в качестве производителя кровельных и фасадных материалов в Украине.

Промислова група "Арсенал - Центр" сьогодні:

 • Арсенал-Центр

  Виробництво металочерепиці, профнастилу, фальцевої покрівлі, сайдингу, ЄвроФасад

 • Арсенал-Панель

  Виробництво вогнетривких стінових і покрівельних сендвіч-панелей з утеплювачем з мінеральної вати"

 • Акведук

  Поставка і реалізація високоякісної листової пофарбованої сталі в рулонах на території України

 • Повышенная теплостойкость

  Производство металлочерепицы и профнастила из южно-корейского металла концерна DongbuSteel, Union, украинских заводов «Металлы и Полимеры» и "Модуль"

 • Аркада Сталь

  Производство металлочерепицы и профнастила из южно-корейского металла концерна DongbuSteel, Union, украинских заводов «Металлы и Полимеры» и "Модуль"

Сейчас суммарная мощность линий по производству профилей позволяет переработать до 20 000 тонн металла в месяц, не снижаемый остаток сырья используемого при производстве продукции на пике сезонной активности составляет 10 000 т.

Все 11 заводов Группы оснащены качественным импортным оборудованием производства Италия и Финляндия (более 100 производственных линий и станков), общая площадь крытых производственных помещений более 70 000 м.кв. Высокоскоростное импортное оборудование позволяет в минимальные сроки выпускать качественную продукцию, соответствующую высоким европейским стандартам.

Торговая сеть компании состоит из 40 представительств в различных регионах Украины. Суммарно на всех предприятиях, входящих в ПГ «Арсенал-Центр», работает более 400 высококвалифицированных сотрудников.

Промышленная Группа «Арсенал-Центр» — Качество! Ассортимент! Надежность!

plastmo

Plastmo Polska Sp. zo. o. (Польща) - світовий виробник полімерних водостічних систем. Компанія заснована в 1992 році. Пропонує споживачеві широкий асортимент пластикових і металевих комплектуючих для систем водовідведення дощової води. Вся продукція відповідає світовим стандартам якості, здійснюється згідно з ISO 9001 та ISO 14001. Займає 30% ринку водостічних систем в Польщі.

dongbusteel

Найбільший в Азії металургійний концерн Dongbu Steel (Південна Корея), один зі світових лідерів у виробництві пофарбованої сталі, заснований в 1967 рік.

Промислова група «Арсенал» - ексклюзивний дистриб'ютор Dongbu Steel в Україні та країнах СНД - постачає основний асортиментний ряд концерну: алюмооцинкована сталь SuperGalum, алюмооцінкованной сталі з полімерним покриттям

rockwool

Концерн Rockwool - світовий лідер з виробництва натуральної мінеральної вати, яка застосовується для тепло- і звукоізоляції, а також в будівництві і інженерному устаткуванні для захисту від вогню. Вироби з мінеральної вати Rockwool допомагають мільйонам людей вирішити задачу енерго- і теплозбереження, а також екологічності будівельних споруд.

isover

Isover - всесвітньо відома торгова марка високоякісних матеріалів для тепло- і звукоізоляції, що належить міжнародному концерну Saint-Gobain (Франція). Матеріали Isover використовуються для теплоізоляції і термоізоляції при високих температурах, звукоізоляції і пароізоляції в поєднанні з пароізоляційними плівками.

Концерн Saint-Gobain заснований в 1937 році, він по праву вважається основоположником теплоізоляційної галузі. На сьогоднішній день концерн представлений в 50 країнах світу, на підприємствах компанії працюють більше 200 000 чоловік. Кожне третє будівля в Європі і кожна п'ята в США побудовані із застосуванням ізоляційних матеріалів Isover.

LOGO_TN1.cdr

Російський виробник покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів. Група компаній включає в себе заводи в Росії, на Україні, в Білорусії, Литві, Чехії та Італії, наукові підрозділи, представництва та торгову мережу. Техноніколь є одним з найбільших російських виробників теплоізоляційних матеріалів і мастик і входить в п'ятірку найбільших європейських виробників гідроізоляційних матеріалів.

logo-arcelormittal

Найбільша металургійна компанія світу, на кінець 2008 року контролювала 10% світового ринку сталі. Утворена в 2006 році шляхом злиття люксембурзької компанії Arcelor та індійської Mittal Steel.

mi

Метінвест - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна компанія. У структуру Групи входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, ЄС та США.

ussteel

Найбільша металургійна компанія США. Заснована в 1901 році, США Steel Corporation є інтегрованим виробником сталі з великими виробничими операціями в США і Центральній Європі. Штаб-квартира в Піттсбурзі, штат Пенсільванія.

SSAB_logo

Шведська металургійна компанія, заснована в 1978 році. Спеціалізується на виробництві високоякісних сталей високої міцності. Щорічний обсяг випуску сталі - понад 8 млн тонн. Головний офіс компанії розташований в Стокгольмі.

error: