Про компанiю

Промислова Група «Арсенал-Центр» протягом багатьох років є флагманом на українському ринку покрівельних і фасадних матеріалів з тонколистової сталі. З 1998 року Компанія «Арсенал» вийшла на ринок будівельних матеріалів як торгова компанія. Після придбання сучасних ліній профілювання, почалась нова історія підприємства як виробника покрівельних і фасадних матеріалів в Україні.

Промислова група "Арсенал - Центр" сьогодні:

 • Арсенал-Центр

  Виробництво металочерепиці, профнастилу, фальцевої покрівлі, сайдингу, єврофасаду

 • Арсенал-Панель

  Виробництво вогнестійких стінових і покрівельних сендвіч–панелей з утеплювачем із мінеральної вати

 • Армада Сталь

  Постачання і реалізація високоякісної листової пофарбованої сталі в рулонах на території України

 • Аркада Сталь

  Будівельні профілі, U, Z, армуючі профілі для вікон ПВХ, профілі для гіпсокартонних конструкцій

Сьогодні  парк технологічного обладнання Промислової Групи включає в себе понад 100 виробничих ліній і верстатів, що дозволяє випускати широку номенклатуру продукції, яка відповідає високим європейським стандартам.

Всі 11 заводів Групи оснащені обладнанням виробництва Італії і Фінляндії. Загальна площа критих виробничих приміщень складає більше 70 000 кв. м. При виробництві готової продукції на всіх підприємствах Промислової Групи «Арсенал-Центр» використовується тільки високоякісна рулонна сталь з різними видами покриття. Сировина закуповується безпосередньо у провідних світових виробників сталі.

Торгова мережа компанії складається з 40 представництв у різних регіонах України. Успішно працюють і реалізують продукцію компанії більше ніж 800 дилерів та партнерів.

Промислова Група «Арсенал-Центр» — Якість! Асортимент! Надійність!

plastmo

Plastmo Polska Sp. zo. o. (Польща) - світовий виробник полімерних водостічних систем. Компанія заснована в 1992 році. Пропонує споживачеві широкий асортимент пластикових і металевих комплектуючих для систем водовідведення дощової води.

dongbu

Найбільший в Азії металургійний концерн Dongbu Steel (Південна Корея), один зі світових лідерів у виробництві пофарбованої сталі. Промислова група «Арсенал» - ексклюзивний дистриб'ютор Dongbu Steel в Україні та країнах СНД

rokw

Концерн Rockwool - світовий лідер з виробництва натуральної мінеральної вати, яка застосовується для тепло- і звукоізоляції, а також в будівництві і інженерному устаткуванні для захисту від вогню.

isover

Isover - всесвітньо відома торгова марка високоякісних матеріалів для тепло- і звукоізоляції. Матеріали Isover використовуються для теплоізоляції і термоізоляції при високих температурах, звукоізоляції і пароізоляції.

LOGO_TN1.cdr

Техноніколь є одним з найбільших виробників теплоізоляційних матеріалів і мастик і входить в п'ятірку найбільших європейських виробників гідроізоляційних матеріалів.

arselor

Найбільша металургійна компанія світу, на кінець 2008 року контролювала 10% світового ринку сталі. Утворена в 2006 році шляхом злиття люксембурзької компанії Arcelor та індійської Mittal Steel.

метинвест

Метінвест - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна компанія. У структуру Групи входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, ЄС та США.

uss

Найбільша металургійна компанія США. Заснована в 1901 році, США Steel Corporation є інтегрованим виробником сталі з великими виробничими операціями в США і Центральній Європі. Штаб-квартира в Піттсбурзі, штат Пенсільванія.

ssab

Шведська металургійна компанія, заснована в 1978 році. Спеціалізується на виробництві високоякісних сталей високої міцності. Щорічний обсяг випуску сталі - понад 8 млн тонн. Головний офіс компанії розташований в Стокгольмі.

error: