fbpx

History

 1. kont-arsenal-istir

  Компанія заснована в 1996 році в Одесі (Україна)

  ПГ «Арсенал-Центр» завоював добру ділову репутацію і зайняв лідируючу позицію на ринку

 2. Відкрито перший завод групи Одесі

  Відкрито перший завод групи в Одесі, на якому була встановлена і запущена перша лінія по виробництву профнастила.

 3. Запущено перший завод в Києві

  Запущено перший завод в Києві. Головний офіс групи був перенесений з Одеси до Києва.

   

 4. Запущена лінія по виготовленню металочерепиці в Одесі. Введено в експлуатацію завод у Харкові

  Запущена лінія по виготовленню металочерепиці в Одесі. В м. Васильків (Київська область) в рекордні терміни, всього за 6 місяців, було введено в експлуатацію найбільше підприємство групи завод площею 2,5 тис. кв. м, на якому встановлено 10 ліній з випуску металочерепиці, профнастилу, металевого сайдингу і круглих коньків. У листопаді 2002 року введено в експлуатацію завод в м Харків.

 5. Введено в експлуатацію завод в Хмельницькому

  Промислова група «Арсенал-Центр» входить до трійки (займає 3-є місце), що найдинамічніше розвиваються України.

 6. Підписано договір про ексклюзивну дистрибуцію в Україні продукції найбільшого південно-корейського металургійного концерну Dongbu Steel

  Відкрито завод в м. Нова Каховка, налагоджений випуск профнастилу та аксесуарів для покрівлі. За обсягами виробництва ПГ “Арсенал-Центр” стає лідером ринку, випереджаючи всіх своїх конкурентів.

 7. ТОВ «Арсенал-Центр» - компанія, що входить до складу ПГ «Арсенал», зайняла 5-е місце серед компаній, що працюють на українському ринку будівельних матеріалів за вартістю бренду.

  В м. Суми придбані виробничо-складські приміщення вартістю 2,5 млн грн. В рамках першої черги реконструкції цих площ планується створити один з найбільших складських центрів в даному регіоні України.

 8. Центральний офіс компанії переїхав в новий адміністративний будинок

  Центральний офіс компанії переїхав в новий адміністративний будинок. Його адреса: м.Київ, провулок Чугуївський, 21. За цією ж адресою відкрито нове виробництво у Києві.

  У жовтні 2008 року в місті Біла Церква відкрито новий завод з виробництва вогнестійких тришарових сендвіч-панелей.

 9. 9 Заводов і 38 Торгових Представництв

  Підприємства ПГ “Арсенал-Центр” налічують 11 заводів і 40 торгових представництв по всій Україні. Всі заводи, а це більше 70 000 кв. м., оснащені сучасним італійським і фінським обладнанням, що дозволяє випускати продукцію, яка відповідає високим стандартам європейської якості

 10. Промислова група «Арсенал-Центр» - гарантія якості!

  Встановлено нові виробничі лінії металочерепиці тип «Барселона», «Марсель» і «Мюнхен» на виробничій базі ПГ «Арсенал-Центр» у Києві (провулок Чугуївський, 21). Технологічні особливості даного обладнання дозволяють в найкоротші терміни виготовляти металочерепицю з «3D різом» кромки листа з урахуванням побажань замовника по висоті хвилі і довжині тайла.

error: