Металочерепиця: особливості покрівельного матеріалу

У конструкції будинку або будь-якої іншої будівлі дах відіграє одну з головних ролей. Яким би міцним не був фундамент, наскільки якісно б ви не звели стіни, недостатньо надійний дах зводить нанівець всі переваги конструкції. Саме від нього залежить, як будинок буде протистояти впливу навколишнього середовища, наскільки комфортним буде мікроклімат всередині та як його мешканці будуть захищені від негоди. 

Однак функціональна сторона не єдине, що слід враховувати при виборі конструкції і матеріалів покрівлі. Не меншу увагу потрібно приділити і зовнішньому вигляду. Кожному хочеться, щоб його будинок виглядав акуратно, гармонійно і доглянуто. Один з найпопулярніших матеріалів, який відповідає всім перерахованим вище параметрам, – це металочерепиця.

 

Що таке металочерепиця і як давно вона використовується?

Незважаючи на те, що на вітчизняному ринку металочерепиця активно почала використовуватися лише недавно, історія цього матеріалу почалася ще в 1960 році. Звичайно, технології і матеріали з того часу кілька разів удосконалювалися, тож зараз придбати металочерепицю можна набагато кращої якості. Але основа залишилася незмінною – це сталь із захисно-декоративним покриттям. 

Не можна сказати, що вся металочерепиця, представлена ​​на ринку, має однакові показники міцності та зносостійкості. Багато в чому вони залежать від якості базового матеріалу, технології виробництва, використовуваного обладнання, захисної обробки. Але якщо говорити про продукцію від “Арсенал-Центр”, то можна з упевненістю сказати, що вона об’єднує в собі такі переваги, як:

  • висока якість і надійність;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • доступні ціни.

В якості сировини використовується сталь від провідних металургійних комбінатів України і зарубіжжя. Щоб забезпечити доступні ціни для наших покупців, а також відібрати базовий матеріал, що відповідає найвищим параметрам, фахівці заводу самі закуповують сировину, а також займаються її доставкою і розмитненням. 22-річний досвід роботи в цій сфері допоміг нам не тільки довести до ідеалу все технологічні процеси, а й налагодити добрі зв’язки з європейськими постачальниками, що також позитивно позначається на кінцевій вартості продукції.

 

Бездоганні захисно-декоративні властивості

Для металочерепиці нашого виробництва використовується багатошарове захисно-декоративне покриття, яке наноситься в кілька етапів. Спочатку сталь піддається оцинкуванню шляхом гарячого прокату. Це робить метал набагато стійкішим до корозії. Наступним етапом йде пассивація – це спеціальна хімічна обробка металу, яка переводить його в пасивний стан (менш схильне до впливу зовнішнього середовища та інших речовин). Після пассивації на поверхні сталі утворюється додаткова захисна плівка.

Далі наноситься шар грунтовки, яка ізолює цинк від подальших захисних шарів, а також забезпечує щільність зчеплення полімерного покриття з поверхнею. Грунтовка сушиться в спеціальних печах із суворим дотриманням температурного режиму, потім плавно остуджується до температури, необхідної для нанесення полімеру. Полімерне покриття одночасно служить і захисним і декоративним шаром, оскільки воно може бути виконано в різних кольорах, в тому числі і з візуальними ефектами, що імітують інші матеріали – дерево, камінь, цеглу. Як і грунт, шар полімеру сушать з використанням печей і наступним охолодженням. Це надає покриттю одночасно міцність і пластичність.

Металочерепиця “Арсенал-Центр” виготовляється з використанням двох видів захисно-декоративних покриттів:

  • глянцевий поліестер;
  • матовий поліестер.

Широка палітра кольорів дозволяє підібрати оптимальну покрівлю саме для вашого архітектурного стилю і особливостей оформлення екстер’єру. Кожне покриття має ті чи інші хімічні і фізичні властивості, що дає можливість вибрати металочерепицю відповідно до особливостей експлуатації. Наприклад, покриття Printech не тільки дуже красиво виглядає, але і максимально стійке до вигорання. Як і матовий поліестер, воно має високі показники стійкості до корозії, механічних пошкоджень, атмосферних опадів.

У нашому асортименті є металочерепиця з класичним оформленням, яка виглядає майже так само, як традиційна керамічна. А також є сучасна покрівля з незвичайною формою хвилі, оригінальною геометрією. Продумана система кріплень не тільки покращує захисні властивості покрівлі, але і робить її візуально монолітною.

 

Особливості монтажу

Працювати з металочерепицею набагато простіше, ніж з багатьма іншими покрівельними матеріалами. Це істотно прискорює процес, а також знижує витрати на покрівельників, якщо ви замовляєте спеціалізовану бригаду. Листи монтуються внакладку один на одного, що мінімізує кількість стиків, робить практично непомітним перехід від листа до листа, а покрівля виходить максимально стійкою до протікання.

Щоб оптимізувати витрати матеріалу і ще більше спростити процес монтажу, листи можна виготовити за індивідуальними розмірами. У деяких модифікаціях металочерепиці замовники також можуть вибрати висоту хвилі.

Якщо у вас виникли питання щодо складу, або підбору оптимальної варіації металочерепиці – звертайтеся до наших фахівців, вони проведуть детальну консультацію, а також допоможуть з вибором найкращого покрівельного матеріалу під ваші потреби. Додатково ми пропонуємо придбати всі необхідні добірні елементи, герметики, кріплення, ізоляцію для покрівельного пирога.   

error: