1920х685-укр
Акведук
Продукция-укр
Працюємо Працюємо-mini
1920х685 785х280-укр
slayder-1-1-min slayder-1mob-min
Лідер
ринку покрівельних і фасадних матеріалів
slayder-2-2-min slayder-2mob-min
Тришарові
вогнестійкі сендвіч-панелі
slayder-3-2-min slayder-3mob-min
Практичні
водостічні системи

Покрівельні матеріали від Арсенал-Центр

«Арсенал-Центр» - матеріали для покрівлі даху європейської якості

Компанія «Арсенал-Центр» з 1998 року виробляє і реалізує покрівельні та фасадні матеріали європейської якості. Ми завоювали довіру покупців як в Україні, так і на зарубіжному ринку завдяки принциповому відношенню до якості своєї продукції і сервісу.
Всі покрівельні матеріали у нас виробляються на фірмовому обладнанні, завезеному з Фінляндії, товар проходить найсуворіший контроль якості!

Види покрівельних матеріалів від виробника

«Арсенал-Центр» виробляє сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали для покрівлі:

Металочерепиця представлена в різних колірних рішеннях з геометричною формою профілю і захисним декоративним покриттям. Компанія випускає кілька видів металочерепиці: покриття з профілем класичної форми «Арсенал», покрівля преімум-класу – «Барселона», дизайнерська металочерепиця «Марсель», а також покриття даху «Мюнхен» з профілем округлої форми.

Профнастил - розумна альтернатива металочерепиці. Це доступний за ціною покрівельний матеріал з відмінними експлуатаційними властивостями, довговічний і надійний. Підходить профнастил для перекриття покрівлі заміських будинків і дач, ангарів, котеджів, гаражів, навісів, веранд. Окремо варто відзначити несучий профнастил, розрахований на значні навантаження. Цей вид використовується для перекриття плоских дахів.

Покрівельні сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» – високотехнологічний будівельний матеріал для відмінної теплоізоляції приміщення. Ми пропонуємо покрівельні сендвіч-панелі тришарової структури різних видів. Передбачена маркування в залежності від типу наповнювача: ППМ – панелі з мінеральним утеплювачем, ППП – з пінополістиролом.

Фальцева металева покрівля «Арсенал» – один з найнадійніших матеріалів для покрівлі. Завдяки відсутності наскрізних отворів, надійному замку і прихованим кріпленням протікання такої покрівлі виключено. Компанія-виробник пропонує два види металевої покрівлі - з гладким і трапецієподібним фальцем. Шов фальцевих панелей утворює ребра, які додатково зміцнюють покрівлю і підвищують жорсткість перекриття.

Купити покрівельні матеріали з доставкою

Крім сучасного і надійного покриття для даху, на сайті «Арсенал-Центр» можна купити супутні покрівельні матеріали в Києві з доставкою в будь-яке місто України.

В наявності спеціальні плівки для ізоляції покрівлі та фасадів, які забезпечують підтримку стабільного мікроклімату в приміщенні. Є спеціалізовані Гідроізоляційні плівки, також ПВХ-мембрани Fatra і спеціальне антиконденсатне покриття Dripstop. Також на сайті можна придбати спеціальні матеріали для покрівлі – утеплювачі для зниження втрати теплової енергії через покрівлю і стіни. Найбільш ефективні - Isover, Izovat, а також Техноніколь.

Крім того, на сайті доступні до замовлення фасадні та водостічні системи та супутні аксесуари для монтажних робіт.

Фасадні матеріали з гарантією

Поряд з матеріалами для даху “Арсенал-Центр» виробляє і реалізує якісні фасадні матеріали. В нашому асортименті:

Профнастил стіновий-матеріал для облицювання фасаду. Міцний, довговічний, стійкий до агресивних середовищ і відносно недорогий профнастил успішно використовується при будівництві житлових і громадських будівель.

Стінові вогнстійкі сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» використовуються для зведення огороджувальних конструкцій стін, а також внутрішніх перегородок будівель. Стінові панелі мають тришарову структуру і представлені різними варіантами в залежності від наповнювача. Замовник може вибрати будь-який колір полімерного покриття панелей по каталогу відтінків RAL.

Фасадні системи-сайдинг і єврофасад. Металевий сайдинг, по суті, є профільованими фасадними панелями складної форми. Сайдинг захищає фасад від опадів і зовнішнього впливу, додатково утеплюючи приміщення. Єврофасад - ще один варіант якісної, довговічною і недорогий облицювання з відмінними звуко - і теплоізоляційними властивостями. Поверхня еврофасада покривається полімерним покриттям будь-якого відтінку за шкалою RAL.

Ознайомитися з цінами на продукцію компанії «Арсенал-Центр» можна, скачавши прайс-лист на сайті або звернувшись до менеджерів.

Також консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання про продукцію і допоможуть з вибором відповідного матеріалу.

Будівля Свято-Георгіївської церкви
Об’єкт в с.Дроздівка Куликівського району, Чернігівської області – будівля Свято-Георгіївської церкви.
Для будівництва виготовлена і поставлена на об’єкт металочерепиця “Арсенал” темно-блакитного кольору (RAL 5005).
Всі проекти
cap
error: