fbpx

Підконькова стрічка

Підконькова стрічка – це додатковий захист, що запобігає потраплянню снігу, дощу і комах під покрівлю. Вентилює підпокрівельне середовище за рахунок своєї будови і складу.

Якщо Ви бажаєте виключити варіант задування дощу, снігу і сміття, а також значно підвищити гідро- і теплоізоляцію, рекомендуємо проводити монтаж розривів покрівельного настилу тільки з застосуванням ущільнювальної стрічки під коник.

  • termost
    витримуєширокий температурний діапазон
  • vodost
    протидієнегативним природним проявам
  • nevigor
    перешкоджаєутворенню конденсату

Стрічка ТОР-RОLL 230 застосовується для вентиляції підпокрівельного простору. Монтується під коньок даху з металочерепиці. Запобігає задуванню снігу під металочерепицю. Краї стрічки виконані з гофрованого алюмінію з нанесенням бітумного клею для приклеювання стрічки до поверхні покрівельного покриття. Гофровані краї стрічки дозволяють повторити нерівності покрівельного покриття по всій довжині гребеня .

Центральна частина виконана з міцної мембрани, що пропускає повітря і затримує сніг.

Монтаж стрічки слід здійснювати при температурі поверхні покриття не нижче +5°. Поверхня покрівлі повинна бути чистою і сухою. Наявність конькового бруса істотно полегшує монтаж. Спочатку стрічка розмотується вздовж гребеня по брусу. Потім кріпиться по центру до бруса степлером, після чого знімається захисна плівка, стрічка приклеюється до поверхні матеріалу.
Довжина стрічки – 5 м, ширина – 230 мм C

error: