fbpx

Саморізи

Кріпильні матеріали – це один із основних факторів, що впливають на міцність, довговічність та витрати на експлуатацію всього будинку. Щоб гарантувати безпеку конструкціі, необхідно ретельно підбирати метизи.

ПГ «Арсенал-Центр» рекомендує застосовувати саморізи з високоміцної сталі, яка проходить особливу обробку, загартування і оцинкування.

Спеціальна металева шайба з EPDM-ущільнювачем забезпечує щільне прилягання профільованого металу (покрівлі) до обрешітки, а також перешкоджає попаданню вологи.

Саморізи відрізняються за своїм призначенням і підбираються в залежності від того, для якої конструкції використовується даний вид кріпильних виробів.

Саморіз для кріплення металевого профілю до легких металевих конструкцій

Гвинт з самонарізаючим різьбленням з шестигранною головкою та з прес-шайбою, яка служить для щільної фіксації комплектної шайби з вулканізуючим ущільнювачем EPDM, який в свою чергу забезпечує герметичність з’єднання.

Застосування: для кріплення листових будівельних матеріалів до легких сталевих несучих конструкцій товщиною від 4 до 12 мм без попереднього свердління з дотриманням гідроізоляції.

Рекомендована швидкість закручування 1800 обертів за хвилину, при крутному моменті затягування не більше 5 Нм.

Саморіз для кріплення металевого профілю до дерев’яних конструкцій

Покрівельний гвинт з самонарізаючим різьбленням з шестигранною головкою та з прес-шайбою, яка служить для щільної фіксації комплектної шайби з вулканізуючим ущільнювачем EPDM, яка в свою чергу забезпечує герметичність з’єднання.

Застосування: для кріплення листових будівельних матеріалів до дерев’яних конструкцій без попереднього свердління з дотриманням гідроізоляції.

Рекомендована швидкість закручування 1800 обертів за хвилину, при крутному моменті затягування не більше 3 Нм. Середня необхідна кількість кріплення на 1м2 покрівлі складає 6-7 шт.

Заклепка витяжна

Алюмінієва комбінована витяжна заклепка являє собою гільзу з грибовидною шляпкою та витяжний стрижень з головкою, що деформує гільзу.

Заклепки використовуються для кріплення фасонних елементів фасаду. На покрівлі використовувати заборонено.
Заклепка складається з двох елементів: сама заклепка (гільза) і втулка. Втулка – це серцевина. Сердечник завжди виконаний з нержавіючої сталі, так як він повинен бути щільніше гільзи. Це пов’язано з технологією роботи заклепки. Гільза встановлюється у конструкцію, з’єднуючи профіль і кронштейн. Сердечник при витягуванні заходить в розпір в гільзу. Таке кріплення вважається надійним, що має свої підстави, підтверджені різними дослідженнями.

Застосування: для створення механічного нероз’ємного з’єднання двох або більше деталей плоскої форми в умовах, коли доступ до з’єднання при монтажі можливий тільки з одного боку, наприклад з’єднання профлистів.

error: