fbpx

Термопрокладка

Термопрокладка – ізоляційний ущільнюючий матеріал, виготовлений з газовспененного поліетилену, поєднує в собі гідро–, звуко–, вібро– і теплоізоляційні властивості.

По своїм властивостям, матеріал не поступається таким ізоляційним матеріалам як скловата, базальтова вата, пінопласт, тощо, а за екологічними та деякими технічними характеристиками перевершує їх.

  • vodost
    гідро-ізоляція
  • estetika
    звуко-ізоляція
  • vent
    вібро-ізоляція

Ущільнювач–термопрокладка POLIFOAM (самоклейка) — стрічка на основі хімічно-спіненого поліетилену з замкнутою комірчастою структурою.

Володіє високими адгезивними властивостями, стійка до хімічного впливу і уф-випромінювання. Клеїти слід на раніше знежирену і знепилену поверхню.

Використовується для ущільнення місць стикування покрівельної мембрани і контррейки зі кроквяної балкою (застосовується під контррейку), ущільнює місця, пробиті скобами або цвяхами при монтажі мембрани до кроквяної балки.

Крім ущільнювальних властивостей, допомагає вирівнювати нерівності між контррейкою і кроквяної балкою.

Запобігає потраплянню вологи і води в утеплювач в місцях кріплення мембрани скобами.

Крім перерахованих вище властивостей, також знаходить своє застосування як прокладка в конструкціях фасадів для запобігання утворення містків холоду.

error: