fbpx

Ущільнювачі

Ущільнювачі являють собою бар’єр для проникнення під металочерепицю і профнастил снігу і дощу, пилу і комах. При їх застосуванні необхідно забезпечувати циркуляцію повітря в тілі «покрівельного пирога».

Профільні ущільнювачі

Застосовуються між коньком (карнизом) та металочерепицею або покрівельним профнастилом в багатоскатних шатрових дахах для захисту внутрішнього простору покрівлі та фасаду від потрапляння вологи, снігу, пилу, бруду, комах, птахів та ін Крім того, профільні ущільнювачі застосовуються при монтажі покрівельних сендвіч-панелей.

Для кожного типу металочерепиці і покрівельного профнастилу передбачені карнизний і коньковий ущільнювач відповідної форми та розміру.

Більшість типів профільних ущільнювачів мають вентиляційні отвори, завдяки яким покрівельні та стінові конструкції отримують необхідне провітрювання, а на внутрішній стороні фасаду чи покрівельного матеріалу не утворюється конденсат, що забезпечує довгу і надійну експлуатацію цих систем. Профільні ущільнювачі мають форму, яка збігається з формою хвилі металочерепиці або профнастилів (металочерепиця “Арсенал”, металочерепиця “Барселона”, металочерепиця “Марсель”, металочерепиця “Мюнхен”, ПК-20, ПК-35, ПК-45, ПК-57, ПК-75и ін).

Ущільнювач універсальний (самоклеючий)

Універсальний ущільнювач виготовляють з пінополіуретану EL2240 (поролону) і має з боку основи самоклеючий шар на основі акрилового клею, що захищений антиадгезійним папером або плівкою, що істотно полегшує його монтаж.

Застосовується на елементах, розташованих горизонтально (примикання, злам покрівлі) – між коньком (карнизом) та металочерепицею або покрівельним профнатистилом в багатоскатних шатрових дахах. Можливо його застосування у системах, де коник встановлений діагонально до нахилу металочерепиці.

Також універсальний ущільнювач встановлюється між внутрішньою розжолобка та металочерепицею.
Універсальний ущільнювач зберігає свої еластичні властивості в діапазоні температур від -30°С до +80°С.

 

Багатоцільовий (універсальний) покрівельний ущільнювач Multipoler®

Ущільнювач Multipoler® кардинально відрізняється від інших аналогів універсальних покрівельних ущільнювачів:

  • сировиною для виготовлення ущільнювач Multipoler® служить довговічний матеріал – високо-якісний мікроволокно поліестеру. Термін служби ущільнювачів не менше 50 років;
  • для основи ущільнювача застосовується полімерний клей з високим ступенем адгезії (ущільнювач самоклеючий). Матеріал ущільнювача досить щільний, але разом з тим еластичний і ефективно заповнює робочий простір профілів складних геометричних форм (профнастилу, металочерепиці, шиферу, керамічної черепиці, при облаштуванні ендови);
  • ущільнювач не вбирає вологу, забезпечує ефективне провітрювання підпокрівельного простору, що сприяє видалення конденсату;
  • стійкий до УФ випромінювання; володіє високою атмосфероустойчивостью;
  • ущільнювач Multipoler® випускається декількох типорозмірів для застосування з покрівельними профілями висотою від 20 мм до 60 мм

Увага: при монтажі покрівлі не можна угвинчувати саморізи в тіло ущільнювача – волокно ущільнювача навертається на саморіз!

error: