Ущільнювачі

Ущільнювачі являють собою бар’єр для проникнення під металочерепицю і профнастил снігу, дощу, пилу і комах.

При їх застосуванні необхідно забезпечувати циркуляцію повітря в тілі «покрівельного пирога».

Ущільнювачі бувають: з вентиляційними отворами, повітропроникними, універсальними, під різні види металочерепиці та профнастилу.

Профільні ущільнювачі застосовуються між коньком (карнизом) та металочерепицею або покрівельним профнастилом в багатоскатних шатрових дахах для захисту внутрішнього простору покрівлі та фасаду від потрапляння вологи, снігу, пилу, бруду, комах, птахів та ін. Крім того, профільні ущільнювачі застосовуються при монтажі покрівельних сендвіч-панелей.Більшість типів профільних ущільнювачів мають вентиляційні отвори, завдяки яким покрівельні та стінові конструкції отримують необхідну вентиляцію, а на внутрішній стороні фасаду чи покрівельного матеріалу не утворюється конденсат, що забезпечує довгу і надійну експлуатацію цих систем. Профільні ущільнювачі мають форму, яка збігається з формою хвилі металочерепиці або профнастилів (металочерепиці: «Арсенал», «Барселона», «Марсель», «Мюнхен», ПК-20, ПК-35, ПК-45, ПК-57, ПК-75 та ін).

Багатоцільовий (універсальний) покрівельний ущільнювач Multipoler® кардинально відрізняється від інших аналогів універсальних покрівельних ущільнювачів:

  • сировиною для виготовлення ущільнювача Multipoler® служить довговічний матеріал – високо-якісне мікроволокно поліестеру. Термін служби ущільнювачів не менше 50 років;
  • для основи ущільнювача застосовується полімерний клей з високим ступенем адгезії (ущільнювач самоклеючий). Матеріал ущільнювача досить щільний, але разом з тим еластичний і ефективно заповнює робочий простір профілів складних геометричних форм (профнастилу, металочерепиці, керамічної черепиці, при облаштуванні єндови);
  • ущільнювач не вбирає вологу, забезпечує ефективне провітрювання підпокрівельного простору, що сприяє видаленню конденсату;
  • стійкий до УФ випромінювання;
  • ущільнювач Multipoler® випускається у декількох типорозмірах для застосування з покрівельними профілями висотою від 20 мм до 60 мм.

Ущільнювач-термопрокладка являє собою стрічку в рулоні на основі фізично спіненого поліетилену із замкнутою комірчастою структурою, покриту клеєм з одного боку.

Основа із спіненого матеріалу надає стрічці здатність приймати форму поверхні, заповнюючи нею нерівності і робить стрічку ідеальним матеріалом для з’єднання нерівних поверхонь.

Переваги:

  • відмінна ударо-звукова ізоляція;
  • практично нульове водопоглинання;
  • м’якість, еластичність і мала вага матеріалу, що забезпечує легкість роботи з матеріалом;
  • зберігає свої властивості при температурах від -80°С до +100°С;
  • довговічність, стійкість до грибкових уражень, окислення, ультрафіолетового випромінювання, слабким лугам і слабким кислотам, кліматичним умовам.
error: