Вентиляційні виходи

Грамотно виконана вентиляція допоможе зберегти вартість будинку на протязі десятиліть.

Продукція ТМ VILPE® вирішує питання вентиляції житлових і підсобних приміщень, підпокрівельного простору, стояків, підвалів і цоколя будівлі, включаючи побутові та спеціальні вентилятори, виходи витяжок і каналізаційних стояків, елементи вентиляції підпокрівельного і цокольного простору будівлі, ущільнювачі кабелів і димових труб, покрівельні люки.

Також є продукція і для плоскої покрівлі – водостічні воронки (для будь-яких покрівельних матеріалів – бітум, ПВХ-мембрани), дефлектори для вентиляції покрівельного пирога, різні кріплення для з’єднання теплоізоляції і рулонного покрівельного матеріалу.

 

 

Вентиляція підпокрівельного простору
Волога в покрівельних конструкціях призводить до утворення грибків і плісняви, руйнувань несучих конструкцій покрівлі. Для вентиляції покрівлі та горищ застосовують покрівельні вентилі VILPE® KTV або вентиляційні виходи з ковпаком-дефлектором. Вибір виробу залежить від конструкції та матеріалу покрівлі. Важливо забезпечити доступ повітря з-під покрівлі карнизів.

 

 

 

 

 

Вентиляція каналізаційного стояка
Вихід каналізаційного стояка VILPE® -110 служить для вирівнювання тиску в системі в момент зливу і захищає від попадання в приміщення шкідливих газів і запахів. У холодному кліматі рекомендується використовувати теплоізольований вихід каналізації VILPE® -110/160/500 без ковпака, щоб уникнути утворення «крижаної пробки».

 

 

 

 

 

 

Вентиляція кухонної витяжки
Вентиляційний канал від плити виводиться на покрівлю окремо. По пожежним і санітарним нормам не можна об’єднувати в загальний стояк повітроводи. Варіанти кухонної витяжки:
витяжка з двигуном. На даху встановлюється вентиляційний вихід VILPE® -125/160/500.
витяжка без двигуна (парасолька). На даху встановлюється вентилятор VILPE®.
Не рекомендується виводити кухонну витяжку в стіну, так як в зимовий період холодне повітря через даний отвір потрапляє в будинок, а жир бруднить стіну.

 

 

 

 

Вентиляція приміщень
Примусова вентиляція забезпечує рівномірний і керований повітрообмін в будинку. Забруднене повітря виводиться з кухні, ванної, санвузлів та комор на покрівлю з допомогою вентилятора VILPE®.
В житлові приміщення забезпечується приплив свіжого повітря за допомогою вентиляційної решітки чи припливного клапана. Вентилятор підбирають по площі будинку. Встановлюють на схилі або на шахту.

 

 

 

Прохідні елементи
Універсальність продукції VILPE® забезпечується серією прохідних елементів, з допомогою яких вироби VILPE® монтуються практично на будь-якій покрівлі. Прохідний елемент VILPE® забезпечує герметичний прохід через покрівлю і вертикальну установку труб на схилі. Підбирається за типом покрівельного покриття і діаметру виведеного на покрівлю виробу.
Металочерепиця «АРСЕНАЛ» – прохідний елемент MUOTOKATE
Металочерепиця «БАРСЕЛОНА» – прохідний елемент AALTO 2K
Металочерепиця «МАРСЕЛЬ» – прохідний елемент NERA
Металочерепиця «МЮНХЕН» – прохідний елемент MUOTOKATE

error: