Базальтовий утеплювач Техноніколь ТЕХНОБЛОК Стандарт

  • Паропроникністьне менее 0,3 мг/(м.ч.Па)
  • Вологістьне более 0,5%
  • ГорючістьНГ
  • Довжина, мм1200
  • Ширина, мм600
  • Товщина50-150 мм

Опис

ТЕХНОБЛОК – це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи на низкофенольном сполучному.

Галузь застосування:

Плити ТЕХНОБЛОК рекомендовані для застосування в якості тепло-, звукоізоляції різних типів шаруватих кладок, каркасних стін (у тому числі зовнішніх з різними видами обробки (в тому числі сайдингом). А також в якості першого (внутрішнього) теплоізоляційного шару в навісних фасадних системах з повітряним зазором при двошаровому схемою утеплення.

Плити ТЕХНОБЛОК володіють:

високою теплозберігаючою здатністю;
стійкістю до впливу високих температур;
стабільністю обсягу і форми;
низьким водопоглинанням;
високою звукопоглинаючою здатністю;
стійкістю до впливу мікроорганізмів і гризунів;
нейтральністю при контакті з бетоном і металевими матеріалами;
простотою монтажу, легкістю нарізки і обробки — легко розрізаються ножем або пилкою.

Вогнестійкість

Плити ТЕХНОБЛОК є негорючим матеріалом. Температура застосування від мінус 60 до +400 °С. Температура плавлення волокон більше 1000°С.

Упаковка

Плити упаковані в пачки, згідно нормативно-технічної документації, в поліетиленову термозбіжну плівку.

Зберігання

Плити повинні зберігатися в критих складах. Допускається зберігання під навісом, що захищає плити від впливу атмосферних опадів. Плити при зберіганні повинні бути укладені в контейнери або в штабелі на піддони або підкладки. Висота штабеля при зберіганні не повинна перевищувати 2 м.

Нюанси застосування мінераловатних плит ТЕХНОБЛОК

Плити ТЕХНОБЛОК можуть застосовуватися для заповнення порожнин в будівельних конструкціях, а також у вигляді прошарку в звуко-, ізоляційних системах будівель і споруд. При монтажі на похилих і вертикальних поверхнях утеплювач ТЕХНОБЛОК точково фіксують за допомогою звичайних кріплень, при укладанні на горизонтальних поверхнях застосування кріплень носить необов’язковий характер. Монтаж даної продукції не вимагає наявності спеціального будівельного інструменту, а також особливих знань і навичок. Проте, при роботі з утеплювачем ТЕХНОБЛОК потрібно дотримуватися елементарних правил безпеки, застосовуючи засоби індивідуального захисту. Додаткова протипожежна обробка не потрібна, так як ТЕХНОБЛОК відноситься до негорючих матеріалів. Оскільки плити виготовляються з мінеральної сировини, в процесі експлуатації відсутня необхідність в обслуговуванні і ремонті: утеплювач ТЕХНОБЛОК не змінює своїх властивостей з часом і не створює значущою навантаження на несучі елементи будівельних конструкцій.

Документи

Де купити
Мiсто Написати нам
-->
Напишіть нам (офіс м. Київ)


IMG_7880
IMG_7869
IMG_7845
IMG_7843
IMG_7842
IMG_7839
IMG_7834
error: