Базальтовий утеплювач Техноніколь ТЕХНОВЕНТ Стандарт

  • Середня щільність72-88 кг/м3
  • Стисливість2%
  • Паропроникність0,3 мг/(м.ч.Па)
  • ГорючістьНГ

Опис

ТЕХНОВЕНТ – це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з кам’яної вати на основі гірських порід базальтової групи. Утеплювач ТЕХНОВЕНТ розроблений спеціально для навісних фасадних систем з повітряним зазором. Його застосування не вимагає використання гідроветрозахисних плівок. Плити ТЕХНО ВЕНТ призначені для застосування в промисловому і цивільному будівництві в якості тепло – звукоізоляційного шару вентильованих фасадних системах.

Плити ТЕХНОВЕНТ – матеріал, незамінний при облаштуванні вентильованих фасадів. Володіючи малою питомою вагою, ТЕХНОВЕНТ легко кріпиться до частин будівель і споруд за допомогою тарілчастих (фасадних) дюбелів. Крім того, плити можна розташовувати в повітряних зазорах похилих або горизонтальних будівельних конструкцій.

ТЕХНОВЕНТ не має кліматичних обмежень в плані експлуатації: матеріал стійко переносить вплив як екстремально низьких, так і високих температур. Завдяки особливій волокнистій структурі і вживаному сировиною, ТЕХНОВЕНТ не поглинає вологу і при звичайних експлуатаційних умовах не змінює форму і фізико-механічні властивості.

«Стандарт» відмінно підійде для тепло-, звукоізоляції будівель і споруд промислового та житлового призначення, незалежно від місця розташування об’єкта. Варіюючи товщину плит ТЕХНОВЕНТ, можна домогтися різних результатів; причому, результатів довготривалих, оскільки ТЕХНОВЕНТ-не стариться і не зношується матеріал.

Розмір:
Довжина -1200 мм
Ширина — 600 мм
Товщина — 40-200 мм, з кроком 10 мм

Завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності, утеплювач ТЕХНОВЕНТ всього 5 см завтовшки, має таке ж опір теплопередачі як цегляна кладка товщиною 90 см, але при цьому не створює додаткових навантажень, що дозволяє істотно заощадити на фундаменті будівлі.

Плити ТЕХНОВЕНТ володіють:

високою теплозберігаючою здатністю;
стійкістю до впливу високих температур;
стабільністю обсягу і форми;
низьким водопоглинанням;
високою звукопоглинаючою здатністю;
стійкістю до впливу мікроорганізмів і гризунів;
нейтральністю при контакті з бетоном і металевими матеріалами;
простотою монтажу, легкістю нарізки і обробки — легко розрізаються ножем або пилкою.
Упаковка
Плити ТЕХНОВЕНТ упаковані в пачки, згідно специфікації, в поліетиленову термозбіжну плівку.

Вогнестійкість

Плити ТЕХНОВЕНТ є негорючим матеріалом
Температура плавлення волокон більше 1000°С.
Зберігання
Плити повинні зберігатися в критих складах. Допускається зберігання під навісом, що захищає плити від впливу атмосферних опадів. Плити при зберіганні повинні бути укладені в контейнери або в штабелі на піддони або підкладки. Висота штабеля при зберіганні не повинна перевищувати 2 м.

Документи

Де купити
Мiсто Написати нам
-->
Напишіть нам (офіс м. Київ)


IMG_7880
IMG_7869
IMG_7845
IMG_7843
IMG_7842
IMG_7839
IMG_7834
error: