fbpx

Фальцева металева покрівля "Арсенал"

Кровельные и фасадные материалы ПГ "Арсенал-Центр"

Фальцева покрівля – самий надійний покрівельний матеріал. Відсутність наскрізних отворів, приховані кріплення і надійний замок повністю виключають можливість протікання такого покриття даху. Зовнішній вигляд покрівлі з даного матеріалу відмінно вписується в існуючий архітектурний вигляд міст, тому вона може використовуватися не тільки в будівництві нових будівель, але і при реконструкції існуючих.

Продукція

Переваги фальцевої металевої покрівлі

  • nadejn
    надійність і довговічністьнемає отворів від саморізів
  • komplekt
    фальцеве з'єднаннянадійна вологостійкість
  • ves
    легака вагаекономія бюджета

Класика і довговічність!

Головною особливістю є універсальність застосування, не тільки завдяки зовнішньому вигляду, але і технічним характеристикам і методам кріплення.

Цей покрівельний матеріал пасує до дахів з різними схилами та виробляється в широкій колірній палітрі, з різними типами полімерного покриття.

Фальцевою покрівлею називається різновид дахів, які створюються за допомогою з’єднання окремих елементів покриття фальцевим швом. такий тип кріплення забезпечує повну герметизацію даху, роблячи її однією з найбільш прогресивних різновидів подібних конструкцій. Фальцевий шов зроблений таким чином, що можливість протікання практично відсутня. Він не має потреби в наскрізних отворах, клейових швах, гумових ущільнювачах, оскільки фальц у спрощеному вигляді являє собою згорнутий в кілька разів метал.
Шов утворює ребра, які надають даху додаткову жорсткість і сприяють швидкому сходженню опадів без сповзання снігових шапок або бокового стікання талих вод.

error: