Фальцева металева покрівля "Арсенал"

Фальцева покрівля – самий надійний покрівельний матеріал. Відсутність наскрізних отворів, приховані кріплення і надійний замок повністю виключають можливість протікання такого покриття даху.

Продукція

Зовнішній вигляд покрівлі з даного матеріалу відмінно вписується в існуючий архітектурний вигляд міст, тому вона може використовуватися не тільки в будівництві нових будівель, але і при реконструкції існуючих.

Головною особливістю є універсальність застосування, не тільки завдяки зовнішньому вигляду, але і технічним характеристикам і методам кріплення. Цей покрівельний матеріал пасує до дахів з різними схилами та виробляється в широкій колірній палітрі, з різними типами полімерного покриття.

Фальцевою покрівлею називається різновид дахів, які створюються за допомогою з’єднання окремих елементів покриття фальцевим швом. Такий тип кріплення забезпечує повну герметизацію даху, роблячи її однією з найбільш прогресивних різновидів подібних конструкцій.

Фальцевий шов зроблений таким чином, що можливість протікання практично відсутня. Він не має потреби в наскрізних отворах, клейових швах, гумових ущільнювачах, оскільки фальц у спрощеному вигляді являє собою згорнутий в кілька разів метал. Шов утворює ребра, які надають даху додаткову жорсткість і сприяють швидкому сходженню опадів без сповзання снігових шапок або бокового стікання талих вод.

error: