fbpx

Фасадні системи

Каталог

В асортименті Промислової Групи «Арсенал-Центр» представлені всі необхідні матеріали для будівництва фасадів, парканів та інших огороджувальних конструкцій. Велика кількість фасадних рішень: від популярного профнастилу до незвичайної форми сайдинга та єврофасаду. Робіть вибір на користь найбільш цікавого для Вас, і ми зробимо розрахунок з технічними рекомендаціями. Вибір залишається за Вами!

Переваги фасадных систем

  • ekolog
    безпеката екологічність
  • kachestvo
    сучаснийзовнішній вигляд
  • dolgovek
    довговічністьта практичність

Популярним матеріалом для облаштування фасадів є сайдинг виробництва «Арсенал-Центр». Металевий сайдинг – це профільовані фасадні панелі складної форми, що містять елементи кріплення. Сайдинг надає фасаду будівлі естетичний зовнішній вигляд, приховує зовнішні комунікації, захищає фасад будівлі від опадів і механічних впливів, дозволяє додатково утеплити приміщення без втрати площі всередині.

Єврофасад – варіант якісного облицювання фасадів, який поєднує в собі довговічність, елегантний зовнішній вигляд і доступну ціну. Додатково забезпечує високу звуко- і теплоізоляцію, стійкий до води та вологості, має відмінні декоративні властивості. Виробляється з полімерним покриттям в широкій колірній гамі (згідно карті кольорів RAL).

error: