fbpx

Металевий сайдинг

Металевий сайдинг – доступний за ціною, міцний і нескладний у монтажі матеріал, тому його частіше використовують в оздобленні будинків.

Панелі сайдинга герметично стикуються, забезпечуючи міцну, довговічну і естетичну поверхню облицювання. Сталевий сайдинг, на відміну від вінілового, надійно витримує механічні навантаження, екологічно безпечний, не вигорає і не підтримує процес горіння.

Він не тільки захищає будинок від впливу несприятливих факторів, але й надає йому закінчений естетичний вигляд.

Продукція

У сайдинга добра вогнестійкість, що робить його незамінним при будівництві споруд з підвищеними вимогами пожежної безпеки. Його застосовують як при реконструкції старих будівель, так і при будівництві нових споруд. Зовні на металевий сайдинг нанесено полімерне покриття, яке надає йому не тільки додатковий захист, але і покращує його зовнішній вигляд.

Металевий сайдинг не деформується і не гниє під впливом ультрафіолету і вологи. Металеві панелі можна застосовувати в діапазоні температур від -50° до +50° С. Cайдинг не вимагає особливого догляду і за час експлуатації (більше 50 років) не втрачає своїх властивостей.

Сайдинг виготовляється будь-якої довжини (до 6 м) з металу, товщиною 0,4 – 0,5 мм, з накатом (імітація структури кори деревини) або гладким. Система монтується на полегшену вертикальну підконструкцію.

Випускається у 2-х варіантах – «Корабельна дошка» та «Одиночна дошка».

error: