Металевий сайдинг

Металевий сайдинг – доступний за ціною, міцний і нескладний у монтажі матеріал, тому його частіше використовують в оздобленні будинків.

Панелі сайдинга герметично стикуються, забезпечуючи міцну, довговічну і естетичну поверхню облицювання. Сталевий сайдинг, на відміну від вінілового, надійно витримує механічні навантаження, екологічно безпечний, не вигорає і не підтримує процес горіння.

Він не тільки захищає будинок від впливу несприятливих факторів, але й надає йому закінчений естетичний вигляд.

Продукція

У сайдинга добра вогнестійкість, що робить його незамінним при будівництві споруд з підвищеними вимогами пожежної безпеки.

Його застосовують як при реконструкції старих будівель, так і при будівництві нових споруд. Зовні на металевий сайдинг нанесено полімерне покриття, яке надає йому не тільки додатковий захист, але і покращує його зовнішній вигляд.

Металевий сайдинг не деформується і не гниє під впливом ультрафіолету і вологи. Металеві панелі можна застосовувати в діапазоні температур від -50° до +50° С. Cайдинг не вимагає особливого догляду і за час експлуатації (більше 50 років) не втрачає своїх властивостей.

Сайдинг виготовляється будь-якої довжини (до 6 м) з металу, товщиною 0,4 – 0,5 мм, з накатом (імітація структури кори деревини) або гладким. Система монтується на полегшену вертикальну підконструкцію.

Випускається у варіанті – «Корабельна дошка».

Сайдинг «Корабельна дошка» найбільш популярний, імітує натуральне дерево. Форма профілю – дві однакові хвилі, розташовані один над одним, поділ між ними має скошену будову. Саме за рахунок цього створюється візуальне відчуття, що дошки укладені внахлест. Завдяки своїй формі цей вид профілю простий в монтажі і зручний в експлуатації. Найчастіше встановлюється горизонтально.

Щоб обшити будинок сайдингом під корабельну дошку, не буде потрібно багато часу, але потрібно спочатку виконати всі рекомендації і дотримати черговість етапів установки.

error: