fbpx

DR!PSTOP є економічно вигідним способом вирішення проблеми утворення конденсату всередині будівель з неізольованим дахом. Ця самоклеюча плівка, наноситься на внутрішню сторону металопрофілю. DR!PSTOP може використовуватися практично в будь-якому оточенні (структурі), де існує проблема утворення конденсату.

Переваги DR!PSTOP

  • termost
    кровлябудет сухой
  • komplekt
    хорошийпотенциал прочности
  • vodost
    предотвращаетскатывание капель конденсата

Для утеплених і неутеплених скатних покрівель

Коли температура і вологість повітря досягають точки роси, волога випадає у вигляді конденсату на внутрішній поверхні неізольованої металевого даху. Якщо конденсату досить багато, то з нього утворюються краплі води, які потім починають капати з даху, викликаючи пошкодження того, що знаходиться під нею.

Традиційним способом вирішення проблеми утворення конденсату є ізоляція даху таким чином, щоб температура на її внутрішньої поверхні ніколи не досягала точки роси. Металопрофіль з нанесеним на нього матеріалом DR!PSTOP є засобом для уловлювання такий вологи в спеціальні комірки, сформовані в плівці.

DR!PSTOP утримує вологу до тих пір, поки умови навколишнього середовища не повертаються під точку роси, після чого повертає цю вологу назад у повітря у вигляді його нормальної вологості.

 

error: