Антиконденсатна плівка DripStop

Покриття DR!PSTOP – це нове, більш зручне, економічно вигідне і технологічно просте рішення, що дозволяє взяти під контроль проблеми з утворення конденсату всередині будівель з неутепленим дахом. DR!PSTOP – самоклеюча плівка, яка наноситься на внутрішню сторону металопрофілю при його виробництві та може використовуватися практично в будь-яких будівельних конструкціях, де існує проблема утворення конденсату.

Коли температура досягає точки роси, волога конденсується на внутрішній стороні неутепленого металевого даху. При високому рівні конденсації утворюються краплі води, які, капаючи, можуть завдати непоправної шкоди вмісту приміщення. Традиційним методом боротьби з конденсацією є утеплення даху таким чином, щоб температура на внутрішній поверхні ніколи не сягала температури утворення конденсації.

Покриття DR!PSTOP відрізняється тим, що має спеціальну дрібнопористу структуру для збору вологи.

Оброблений профільний лист отримує надійну захисну оболонку, роль якої збирати та утримувати покрівельний конденсат до моменту вирівнювання температур і природного вивітрювання вологи.

Обробка профільних листів новим видом самоклеючої плівки DR!PSTOP здійснюється методом роликового профілювання. Покриття має високий ступінь зносостійкості та додає профільному листу додатковий захисний шар від корозії з внутрішньої сторони.

Переваги профільних листів із покриттям DR!PSTOP:

  • Економія до 25% від традиційних проектів з утепленням.
  • Покриття не рветься, не тріскається, легко піддається миттю.
  • Скорочуються терміни будівництва за рахунок зручності та зменшення кількості процесів монтажу.
  • Довговічна, пожежобезпечна, міцна покрівля.
Щільність 100 г/м2 +/- 5 %
Здатність утримання води До 1000 мл/м.кв.
Звукопоглинання 2 Дб
Розміри Ширина – 1,2 м, довжина – 600 м
Матеріал Поліетилен
Стійкість до хімікатів +
Стійкість до впливу бактерій +
Пожежна класифікація Г1
Термін служби Від 15 років
error: