fbpx

Гідроізоляційні плівки

Вітро-, гідро-, пароізоляція – рулонні плівки/мембрани, що захищають будівельні конструкції від вологи, конденсату, пару. Використовуючи у ході будівництва гідро- і пароізоляційні плівки, Ви продовжуєте термін служби покрівлі, стін, перегородок та інших елементів, де потрібен надійний захист від негативних впливів.

Промислова Група «Арсенал-Центр» пропонує сучасну високотехнологічну будівельну ізоляцію для дахів і фасадів будівель. Будівельні мембрани АРСЕНАЛ стійкі до ультрафіолетового випромінювання протягом 4 місяців і мають високу міцність, що дає можливість, не поспішаючи, закінчити монтаж будівлі і
використовувати їх в якості тимчасової покрівлі.

Будівельні мембрани АРСЕНАЛ витримують температуру до 140° С, при тому, що температура покрівлі в літню спеку може досягати 100° С. Будівельні мембрани АРСЕНАЛ виготовлені з 100 % поліпропілену, тому вони не схильні до гниття, цвілі, дії шкідників.

Супердифузійні мембрани АРСЕНАЛ складаються з трьох шарів — нетканий армуючий, спеціальний паропроникний шар, нетканий армуючий, завдяки чому вони мають високу щільність, паропроникність і вологостійкість. Гідроізоляційні та пароізоляційні мембрани АРСЕНАЛ складаються з двох шарів, а саме  нетканого армуючого і ламінаційного вологозахисного.

 

Ізоляційні плівки та мембрани Strotex (Стротекс) – продукт польської компанії Foliarex. Візитна картка «Foliarex» – висока якість продукції та приємні ціни.

Strotex 1300 Basic – супердифузійна тришарова мембрана з поліпропілену. Застосовується як гідроізоляція і вітрозахист в покрівельно-стінових конструкціях. Завдяки високій паропроникності укладання здійснюється безпосередньо на утеплювач з обов’язковим дотриманням вентиляційного зазору над мембраною.

Щільність115 г/м2
Паропроникність1700 /м2/24 години
Міцність на розрив200/125 см
Температурний режимвід -30°С до +120°С
Стійкість до впливу ультрафіолету3 міс.
Розміриширина – 1,5 м, довжина – 50 м
Матеріалдва поліпропіленових нетканих полотна і один внутрішній шар поліпропіленової плівки
Пожежна класифікаціяБ2

Гідроізоляційні армовані плівки Strotex 110 PP для покрівлі оберігають конструкцію даху від проникнення води, а також захищають шар теплоізоляції від зовнішнього перезволоження. Ці плівки призначені для відводу водяної пари, що знаходиться всередині стін або крокв будівлі, а також збереження тепла в ізоляційних матеріалах покрівлі.
Застосування плівки Strotex 110 PP повинно відповідати технічним проектам, розробленим відповідно до будівельних норм і враховувати технічні властивості плівок.

Щільність110 г/м2 +/- 5 %
Паропроникність>=40г\м2\24 години
Міцність на розривуздовж: >= 300 N\5 см поперек: >= 250 N\5 см
Температурний режимвід -40°С до +80°С
Стійкість до впливу ультрафіолету1 міс.
Розміриширина – 1,5 м, довжина – 50 м
МатеріалПоліетилен, армований поліпропіленовою сіткою
Пожежна класифікаціяГ2

Гідроізоляційні армовані плівки Strotex 110 PI є незамінною складовою високоякісної і тривалої експлуатації теплоізоляційного матеріалу. Справа в тому, що плівка Strotex 110 PI характеризується високим рівнем міцності. Вона надійно захищає утеплювач від таких зовнішніх факторів, як сніг, дощ, град, надмірна вологість, сильний вітер.

Пароізоляційна плівка Strotex 110 PI унікальна тим, що містить у своєму складі кілька функціональних шарів.

Щільність110 г/м2 +/- 5 %
Паропроникністьпаронепроникна
Міцність на розривуздовж: >= 300 N\5 см поперек: >= 250 N\5 см
Температурний режимвід -40°С до +80°С
Стійкість до впливу ультрафіолету1 міс.
Розміриширина – 1,5 м, довжина – 50 м
МатеріалПоліетилен, армований поліпропіленовою сіткою
Пожежна класифікаціяГ2

 

error: