Мембрани Арсенал-Центр

Вітро-, гідро-, пароізоляція – рулонні плівки/мембрани, що захищають будівельні конструкції від вологи, конденсату, пару. Використовуючи у ході будівництва гідро- і пароізоляційні плівки, Ви продовжуєте термін служби покрівлі, стін, перегородок та інших елементів, де потрібен надійний захист від негативних впливів.

Промислова Група «Арсенал-Центр» пропонує сучасну високотехнологічну будівельну ізоляцію для дахів і фасадів будівель. Будівельні мембрани АРСЕНАЛ стійкі до ультрафіолетового випромінювання протягом 4 місяців і мають високу міцність, що дає можливість, не поспішаючи, закінчити монтаж будівлі і
використовувати їх в якості тимчасової покрівлі.

Будівельні мембрани АРСЕНАЛ витримують температуру до 140° С, при тому, що температура покрівлі в літню спеку може досягати 100° С. Будівельні мембрани АРСЕНАЛ виготовлені з 100 % поліпропілену, тому вони не схильні до гниття, цвілі, дії шкідників.

Супердифузійні мембрани АРСЕНАЛ складаються з трьох шарів — нетканий армуючий, спеціальний паропроникний шар, нетканий армуючий, завдяки чому вони мають високу щільність, паропроникність і вологостійкість. Гідроізоляційні та пароізоляційні мембрани АРСЕНАЛ складаються з двох шарів, а саме  нетканого армуючого і ламінаційного вологозахисного.

error: