Підпокрівельні плівки та мембрани Masterplast

Компанію Masterplast було створено 1997 року у м. Шарсентмігаль (Угорщина). Розмір великого регіонального підприємства на європейському рівні був досягнутий у 2005 році.

На той час вже існували та продовжують свою діяльність і сьогодні 8 дочірніх підприємств в різних країнах. Саме у 2005 році було засновано ТОВ Мастерпласт Україна, що веде свою успішну діяльність по сьогоднішній день.

Група Masterplast володіє власними виробничими базами, постійно веде нагляд та перевірку якості товару.

Наразі компанія поставляє продукцію в більш ніж 40 країн світу.

MASTERMAX 3 ECO – тришарова супердифузійна мембрана світло-сірого кольору. Матеріал призначений для використання на покрівлі. Монтується безпосередньо на теплоізоляцію. Матеріал можна використовувати в якості вітробар’єру у конструкціях вентильованих фасадів. При цьому, для забезпечення належного вітрозахисту, всі місця нахлесту потрібно склеїти.

MASTERMAX 3 CLASSIC – тришарова супердифузійна мембрана жовтого кольору, яка має покращені характеристики. Матеріал призначений для використання на покрівлі. Монтується безпосередньо на теплоізоляцію. Матеріал можна використовувати в якості вітробар’єру у конструкціях вентильованих фасадів. При цьому, для забезпечення належного вітрозахисту, всі місця нахлесту потрібно склеїти.

Гідроізоляційна плівка Silver – поліетилен, з тонким шаром водонепроникного покриття. Матеріал призначений для використання на покрівлі. Застосовується при дворазовій вентиляції даху. Може використовуватись для вторинного захисту від потрапляння вологи та снігу в конструкцію покрівлі.

Пароізоляційна плівка Silver – поліетилен, з тонким шаром водонепроникного покриття. Матеріал призначений для використання на покрівлі. Застосовується при дворазовій вентиляції даху. Може використовуватись для вторинного захисту від потрапляння вологи та снігу в конструкцію покрівлі. Також може використовуватись в якості пароізоляції з внутрішньої сторони теплоізоляції.

error: