fbpx

Пароізоляційна плівка – це бар’єр для водяної пари, що проникає в конструкцію будинку зсередини приміщення. Плівка перешкоджає утворенню конденсату на утеплювачі і несучих конструкціях, захищає конструкції від появи грибка і тим самим подовжує термін служби будинку.

Переваги пароізоляційних плівок

  • nadejn
    захищаєвід корозії
  • vodost
    утримуєвологу
  • termost
    зменшуєтепловтрати

Захист з внутрішньої сторони теплоізоляції

Пароізоляційна плівка армована.

Пароізоляційна плівка (90 г/кв. м) армована, 75 м. кв. являє собою полімерну плівку, яка призначена для захисту теплоізоляційного матеріалу (мінеральна вата) і покрівельної конструкції від проникнення пари і вбирання конденсату зсередини приміщення.

Утеплювач повинен завжди залишатися сухим, так як при зволоженні на 5% втрачає свої теплоізоляційні властивості на 50%, це призводить до збільшення витрат енергії на опалення будинку. Пароізоляція, паробар’єр, плівка пароізоляційна прибивають до дерев’яних конструкцій покрівлі перед утеплювачем. Кладеться встик або внахлест.

 

В опалюваних будівлях пароізоляція розташовується зсередини приміщення під внутрішнім оздоблювальним шаром. В приміщеннях, де підтримується холодна температура, як правило, монтується два шару пароізоляції (плівка пароізоляційна) у внутрішньої і зовнішньої поверхонь, так як влітку температура зовнішнього повітря буде вище, ніж в приміщенні і потік пари буде направлений від зовнішньої поверхні всередину будівлі.

При правильному монтажі пароізоляційної плівки в покрівельній конструкції створюються ідеальні умови для стабілізації температури і вологості циркулюючого там повітря (влітку пароізоляція запобігає надмірну концентрацію тепла, а взимку запобігає накопиченню конденсату).

Характеристика:
Довжина: 50 м
Ширина: 1,5 м
Площа: 75 м. кв.
Щільність: 90 г/м. кв

Пароізоляційна плівка Silver

Призначення плівки – захист підпокрівельного простору від пилу, дощу і снігу, конденсату у всіх холодних скатних покрівлях з будь-яким покриттям (черепиця з металу, кераміки, бітумного матеріалу, а також шифер і профнастили). Плівка перешкоджає проникненню в утеплювач конденсату, який може утворитися на внутрішній стороні покрівельного матеріалу, запобігаючи погіршення його ізоляційних властивостей.

Професійні гідроізоляційні паропроникні підпокрівельні плівки з поліпшеною УФ-стабільністю. Мікроперфорація плівки відводить водяні пари з горищного приміщення та теплоізоляції.

Призначення плівки – плівки призначені для захисту підпокрівельного простору і конструкцій від води, снігу, конденсату, пилу, бруду. Рекомендуються до використання у всіх скатних покрівлях без утеплення, незалежно від типу покрівельного матеріалу.

error: