Історія

 1. kont-arsenal-istir

  Компанія заснована в 1998 році в місті Одеса

  Компанія «Арсенал-Центр» була заснована у 1998 році в Одесі як торгове підприємство. Після придбання сучасних ліній профілювання та відкриття першого заводу, почалась нова історія підприємства як виробника покрівельних і фасадних матеріалів в Україні.

 2. Свою роботу розпочав другий завод

  У 2001 році свою роботу розпочав другий завод – в м. Київ. Також в 2001 році центральний офіс компанії «Арсенал-Центр» перенесли з Одеси до Києва.

 3. Введено в експлуатацію найбільше підприємство Групи - завод площею 2,5 тис. кв. м

  Рік ознаменувався активним розвитком компанії – в рекордні терміни (всього за 6 місяців) в місті Васильків Київської області введено в експлуатацію найбільше підприємство Групи – завод площею 2,5 тис. кв. м, на якому встановлено 10 ліній з виробництва металочерепиці, профнастилу, металевого сайдингу, круглих коньків і аксесуарів для покрівлі. В Одесі запущена нова лінія по виготовленню металочерепиці.

 4. Відкриття заводів на Сході України

  Вагомим досягненням у 2003 році стало відкриття заводів на Сході України. У Донецьку і Харкові запрацювали виробничі лінії з випуску металочерепиці та профнастилу.

   

 5. «Арсенал-Центр» стає ексклюзивним дистриб’ютором водостічних систем з ПВХ виробництва Польщі

  З 2004 року ПГ «Арсенал-Центр» успішно співпрацює з міжнародною компанією ACO Group, до складу якої входить виробнича компанія Plastmo Nordic. «Арсенал-Центр» стає ексклюзивним дистриб’ютором в Україні водостічних систем з ПВХ виробництва Польщі.

 6. Починаються прямі поставки тонколистової сталі з Кореї

  З 2005 року починаються прямі поставки тонколистової сталі найбільшого південно-корейського металургійного концерну Dongbu Steel.

  ПГ «Арсенал-Центр» підписала договір ексклюзивної дистрибуції в Україні, що дозволило забезпечити український ринок високоякісною сировиною для виробництва покрівельних та фасадних матеріалів.

 7. Відкрито завод у місті Нова Каховка

  У 2006 році відкрито завод у місті Нова Каховка, налагоджено випуск профнастилу та аксесуарів для покрівлі. У місті Васильків введені в експлуатацію лінії по виробництву сталевих профілів для систем з гіпсокартону, 3 лінії з виробництва армуючого профілю для вікон з ПВХ, а також лінія порізки металу на штрипс. За обсягами виробництва ПГ «Арсенал-Центр» стає лідером ринку, випереджаючи всіх своїх конкурентів.

 8. У місті Суми придбані та реконструйовані виробничо-складські приміщення

  В 2007 році незалежний рейтинг «Гвардія Брендів» оцінив бренд «Арсенал-Центр» вартістю більше 20 мільйонів доларів США. Так компанія «Арсенал-Центр» зайняла 5 місце серед українських компаній, які працюють на ринку будівельних матеріалів, по вартості бренду. У місті Суми придбані та реконструйовані виробничо-складські приміщення. Інвестиції у відкриття нового виробничого комплексу склали більше 2 млн. євро.

 9. В м. Біла Церква розпочав свою роботу завод з виготовлення сендвіч-панелей

  2008 рік став знаковим в історії ПГ «Арсенал-Центр» – в м. Біла Церква розпочав свою роботу завод з виготовлення сендвіч-панелей. Була введена в експлуатацію сучасна, повністю автоматизована лінія для безперервного виробництва тришарових сендвіч-панелей.

 10. На заводах компанії додатково встановлені виробничі лінії

  У 2009 році на заводах компанії додатково встановлено 22 лінії для виробництва профнастилів і 6 мостових кранів.

 11. У Відкриваються представництва на Заході України

  У 2010 році Відкриваються представництва на Заході України, у містах: Львів, 2010 році ведеться розширення торгової мережі підприємства. Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці.

 12. Відкрито спільне українсько-фінське підприємство «Акведук»

  В березні 2011 року у м. Васильків ПГ «Арсенал-Центр» відкрила спільне українсько-фінське підприємство «Акведук», яке спеціалізується на виготовленні водостічних систем преміум-класу. Продукція «Акведук» успішно експортується до країн Європи та СНД.

   

 13. Продовжується активний розвиток виробничого напрямку компанії

  Продовжується активний розвиток виробничого напрямку компанії. Встановлюються нові лінії для виробництва профнастилу та металочерепиці. Стартує будівництво нового виробничого комплексу в м. Бєлгород.

 14. Відкриття першого заводу на території Росії

  У 2013 році відбулося відкриття першого заводу Промислової Групи «Арсенал-Центр» на території Росії, в місті Бєлгород. Встановлені лінії з виробництва профнастилу, металочерепиці та інше металообробне обладнання.

 15. Триває процес технічного переозброєння

  Триває процес технічного переозброєння. Реалізуються заходи щодо модернізації виробництв, впровадження нових технологій та єдиних стандартів управління.

 16. Почалось оновлення власного автопарку підприємства

  Почалось оновлення власного автопарку підприємства. Придбані нові вантажні автомобілі марок MAN, Isuzu, DAF, Renault, Mercedes-Benz

 17. ПГ «Арсенал-Центр» налічує 9 заводів і 40 торгових представництв

  ПГ «Арсенал-Центр» налічує 9 заводів і 40 торгових представництв по всій території України. Всі заводи, а це більше 70 000 кв. м. критих виробничих площ, оснащені сучасним італійським і фінським обладнанням, яка дозволяє випускати продукцію, яка відповідає найвищим стандартам європейської якості.

 18. Нові заводи, нове обладнання

  Протягом 2017 року відкрито два заводи в містах Біла Церква та Умань, закуплено та встановлено нове обладнання. На виробництві в м. Київ було встановлено три нові лінії з виробництва металочерепиці типів «Барселона», «Марсель» і «Мюнхен» з «3D зрізом».

 19. Відкриття нового офісу, укладено контракт з провідним турецьким виробником сталі

  Відкриття нового офісу на території заводу в м.Умань. Укладено контракт з провідним турецьким виробником сталі – заводом Tezcan A. Ş. Придбано першу партію металу турецького виробництва з
  алюмооцинкованим, оцинкованим і полімерним покриттями в обсязі понад 5000 тонн.

 20. Проведено модернізацію виробничої лінії з випуску сендвіч-панелей

  Проведено модернізацію виробничої автоматичної лінії IV покоління з випуску вогнестійких сендвіч-панелей – запущено ще один тип профілювання стінових сендвіч-панелей – мікрохвиля. На виробничій філії ПГ «Арсенал-Центр» в м. Одеса запущено нову лінію з виготовлення профнастилу ПК-35.

 21. Продовжується реалізація проектів згідно з планом розвитку компанії на 2020 рік

error: