fbpx

Мансардні вікна

Мансардні вікна – вікна особливого пристрою, що виконують ті ж навантаження, що і покрівля; призначені для розташування на покрівлі будинку з мансардним приміщенням.

Мансарда – це житлове приміщення, розташоване під самим дахом. Відмінна особливість – похилі стіни і коса стеля. За рахунок облаштування мансарди на горищі можна значно збільшити житлову площу будинку.

Мансардні вікна призначені для забезпечення природного освітлення та вентиляції мансардного поверху, а також для поліпшення його внутрішнього простору.

При виборі мансардного вікна, необхідно звернути увагу на розмір і спосіб відкривання вікна, матеріал виготовлення і безпеку склопакета, а також на вірний підбір комплектуючих для монтажу за типом покрівельного матеріалу, який збільшить гарантію.

  • nevigor
    функціональністьдодаткове освітлення
  • ekonomichn
    прекраснаоглядовість
  • kachestvo
    естетикакраса і затишок

Вікно, яке буде зручним

Найважливішою характеристикою, від якої в більшій мірі залежить ціна на мансардні вікна, є їх габарити. Чим більше приміщення, і чим більше площа ската покрівлі, тим більша площа освітлення необхідна. Виробники представляють досить велику лінійку, моделі якої відрізняються розмірами, від зовсім невеликих, до досить значних. Це дозволяє досить точно підібрати товар, виходячи зі своїх уподобань.

VELUX представляє свою продукцію в широкому асортименті, за рахунок чого продукція як можна більш точно підбирається конкретно під кожну кімнату. Наприклад, якщо простінок високий, купуйте модель з ручкою, розташованої внизу, а для низьких простінків є пропозиція з верхнім розташування. Також, представлена унікальна модель з двома ручками, а тип відкривання можна вибрати вже після установки. Velux поділяє свою продукцію на 3 лінійки. Рама може бути не тільки з дерева, але і з дерева, покритого ПВХ. Таке рішення дозволяє захистити дерево від можливого ушкодження.

Стандартні мансардні вікна FAKRO виготовляються виключно в дерев’яній рамі. Таке екологічно чисте і натуральне оформлення буде чудово виглядати в будь-якій кімнаті і підкреслювати інтер’єр. Дерев’яні елементи конструкції вікон в мансардну дах Fakro обробляються антисептиком і полиакриловым лаком, які наносяться у декілька шарів. Завдяки цьому вікна на мансарду стають максимально довговічними. При виготовленні продукції використовується теплозберігаючі склопакети з загартованим зовнішнім склом, що відрізняються високою міцністю. Це рішення також збільшує термін служби віконних конструкцій.

error: