fbpx

Вікна VELUX

Каталог

Компанія VELUX – світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з 75-ти річним досвідом. Продукти компанії вже встигли завоювати авторитет власників мансардних вікон по всьому світі. Тисячі українців висловили довіру продуктам VELUX, а компанія продовжує займати впевнену позицію на українському ринку.

Продукція

Чому VELUX?

  • termost
    теплозбереженнявиключає промерзання та протяги
  • estetika
    захист від шумуособлива конструкція склопакета
  • nadejn
    безпеказахист від негоди

Як орієнтуватись в асортименті?

Ви вперше зіткнулися з вибором мансардних вікон? Тоді вам в першу чергу потрібно зорієнтуватися в асортименті. Ми постаралися максимально полегшити для вас цей процес, розділивши всі мансардні вікна VELUX на три групи:

VELUX  OPTIMA (стандарт)
Для практичних людей
Базові моделі мансардних вікон. Перевірена надійність і функціональність, натуральне сонячне світло і свіже повітря. Невисока ціна.

VELUX OPTIMA (комфорт)
Для тих, хто цінує комфорт, але не любить переплачувати
Поліпшені моделі, підвищений рівень комфорту і надійності за прийнятні гроші.

VELUX PREMIUM
Для цінителів дизайну, комфорту та нових технологій
Стильний дизайн і унікальні моделі для створення шикарного інтер’єру, передові технології. Безпечний склопакет триплекс.

В Україну йдуть поставки з Данії, Угорщини, Німеччини, Чехії та Франції. Одне вікно може бути укомплектоване продуктами VELUX, виготовленими на заводах різних країн, але мати однаково високу якість. Всі заводи VELUX мають сертифікати ISO 9001 (якість, 2004), ISO 14001 (оточуюче середовище, 2004) та OHSAS 18001 (умови праці, 2005). Деревина для мансардних вікон VELUX має сертифікати FSC або PEFC.

Сьогодні компанія VELUX це дещо більше, ніж виробник мансардних вікон та аксесуарів. В асортименті компанії присутні вікна для пласких дахів, світлові тунелі, продукція на сонячних батареях та продукти для надійного і теплого встановлення вікна.

error: