Металочерепиця

Серед величезного вибору покрівельних матеріалів в Україні особливою популярністю користується металочерепиця.

Такий високий інтерес підтверджений відмінними експлуатаційними властивостями, легкістю і простотою монтажу цього будівельного матеріалу.

Металочерепиця ідеально підходить як для ремонту старого покрівельного покриття, так і для зведення даху нового будинку.

Продукція

За своїм характерним рисам металочерепиця максимально повторює форму і вид натуральної керамічної черепиці, але набагато практичніше за своїми технічними характеристиками і має довгий термін служби.

 

якісна металочерепиця купити

Крім того, вартість металевої черепиці набагато нижче керамічної, що робить її доступною для широкого кола покупців.Ціна за квадратний метр такої покрівлі може конкурувати з вартістю хіба що шиферу або ондуліна, але останні якраз істотно поступаються в міцності і естетичності.

Переваги якісної металочерепиці за кращу ціну

Більшість покупців, яким потрібна покрівля вибирають саме металочерепицю, тому що цей матеріал перевершує інші види будівельних матеріалів відразу за кількома критеріями.

Довговічність. Захисне покриття робить металочерепицю стійкою до впливу атмосферних явищ. Металева покрівля прослужить протягом багатьох десятків років. Товщина захисного декоративного покриття поліестер PE — 25 мкм, матовий поліестер PEMA — 35 мкм.

Широкий асортимент і привабливий зовнішній вигляд. Багатство колірної гами в поєднанні з геометричною формою профілю і декоративного покриття поверхні (глянцевого і матового), дозволяють реалізувати будь-які дизайнерські рішення. Вибір кольору металочерепиці згідно карті RAL. Матеріал покриття поліестер або матовий поліестер.

металочерепиця ціна за м2 Київ

Невелика вага матеріалу. Металочерепиця зарекомендувала себе як легкий, але при цьому довговічний і міцний покрівельний матеріал. Металева черепиця легше керамічної майже в 10 разів! Мала вага металочерепиці не вимагає посилення покрівельної підконструкції. Тому при будівництві будинку можна істотно заощадити на закладці фундаменту і кроквяної частини. Завдяки легкості, металочерепицю застосовують і для ремонту або перекриття покрівлі на старих будівлях, не побоюючись обвалень. Ще один плюс низької ваги листів у тому, що можна не використовувати підйомну техніку (1 м2 важить не більше 4 кг). Тому рекомендуємо купити якісну металочерепицю за кращою ціною у нас.

Екологічність. Металева покрівля не виділяє канцерогенних речовин і повністю утилізується.

Низька вартість. Постійна наявність металу різної цінової категорії дозволяє виробляти продукцію для будь-якого бюджету. Дешева металочерепиця завдяки оптимізованному виробництву та великому обьему продукції.

 

Купити металочерепицю різних видів: 

Промислова Група “Арсенал-Центр” випускає металочерепицю чотирьох видів: “Арсенал”, “Барселона”, “Марсель,» Мюнхен” з високоякісної сталі провідних вітчизняних і світових виробників.

Металочерепиця «Арсенал»

– найпоширеніший вид металочерепиці. Її профіль нагадує морську хвилю і вважається класичною формою металевої покрівлі. З металочерепицею “Арсенал” будинок буде вражаючим і оригінальним довгі роки!

Металочерепиця «Барселона»

є сучасним матеріалом для покрівлі, що належить до преміум-класу. Вона має виразний і унікальний дизайн, який підходить для дахів з великою площею, тому здатна задовольнити запити самих вимогливих покупців. Проводиться з 3D зрізом нижньої кромки листа.

Металочерепиця «Марсель».

Якщо для Вас важливий сучасний стиль в архітектурі, металочерепиця «Марсель» зробить правильний акцент і прикрасить дизайн будинку. Форма хвилі покрівельного виробу незвичайна і має хорошу жорсткість. Проводиться з 3D зрізом нижньої кромки листа.

Металочерепиця «Мюнхен»

відрізняється особливим профілем, який має округлу геометричну форму. Прекрасно гармонує з великими будівлями з високим дахом. За своїми характерними рисами максимально повторює форму і вид керамічної черепиці.

Металочерепицю “Мюнхен” можна купити для реставрації старих будівель (особливо історичних будинків, витриманих в класичному стилі). “Барселона» і “Марсель” виробляються також у вигляді модулів в дві хвилі. Такий розмір дозволяє легше транспортувати і монтувати листи. Краї виробів щільно прилягають один до одного, що не позначається на естетичних або експлуатаційних характеристиках покрівлі.

Скільки коштує металочерепиця?

Ціна на металочерепицю залежить від товщини сталі, ступеня цинкування металу, типу полімерного покриття, технічних параметрів виробу та обсягу замовлення. Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатися по телефону або в найближчому офісі компанії.  Фахівці детально дадуть відповідь на питання, допоможуть з підбором і покупкою оптимального для вас варіанту металочерепиці.

Щоб дізнатися ціну металочерепиці за м2, телефонуйте нам!

Металочерепиця в Київі та по Україні: продаж, доставка

Компания виробляє металочерепицю на 11 заводах (Києві, Харкові, двох заводах в Одесі, Запоріжжі, Сумах, Херсоні, Білій Церкві, Василькові, Умані, Хмельницькому). Головний офіс підприємства металочерепиці розташований в Києві. По всій території України працюють більше 30 торгових представництв. Забрати готове замовлення можна самостійно або оформити доставку транспортом підприємства. Доставка здійснюється в усі регіони України. Ціна доставки не входить у вартість товару і розраховується залежно від віддаленості адреси і типу транспорту, яким здійснюється.

error: