Нова лінія “Барселона” встановлена в Одесі

До нового будівельного сезону зросли можливості виробничого дивізіону ПГ Арсенал-Центр: у м. Одеса завершено роботи з налаштування обладнання та введено в експлуатацію нову лінію з виготовлення металочерепиці..

Лінія металочерепиці (тип хвилі «Барселона») встановлена на виробничому майданчику компанії в м. Хмельницький (вул. Одеса, 43Б) і є високотехнологічним, потужним, продуктивним і виключно надійним обладнанням виробництва DACHPOLL Sp.z.o.o. (Польша), яке дозволяє випускати високоякісну продукцію з різними технічними характеристиками: по довжині модуля (тайла) і висоті хвилі профілю.

Це вже третя лінія металочерепиці з видом хвилі «Барселона», перша була запущена в 2017 році на виробничій базі в м. Київ, друга – зовсім недавно в м. Хмельницький. Встановлення нової лінії збільшить виробничі обсяги і скоротить терміни виконання замовлень для клієнтів південного регіону України.

Металочерепиця Барселона має виразний і унікальний дизайн. Високий профіль від 45 до 60 мм дозволяє віднести цей покрівельний матеріал до преміумкласу. Нижня кромка листів має 3 д зріз.

Металочерепиця випускається зі сталі з глянцевим або матовим полімерними покриттями в різній колірній гамі згідно каталогу RAL. За бажанням замовника можливе виготовлення компактного варіанту – у форматі модулів.

Замовити металочерепицю з типом хвилі «Барселона» , а також решті асортименту продукції завжди можна в будь-якій з філій компанії.

Доставка здійснюється по всій Україні власним транспортом підприємства.

Виробнича філія в м. Одеса

error: