Продовжені сертифікати відповідності

ПГ Арсенал-Центр продовжені сертифікати відповідності на серійно вироблені вогнестійкі мінераловатні сендвіч-панелі тришарові сендвіч-панелі з утеплювачем із пінополістиролу.

Сертифікат Відповідності на панелі тришарові стінові (клас вогнестійкості EI 150) з утеплювачем з мінеральної вати зареєстрований в реєстрі органу оцінки відповідності під номером UA.GS.1.38-19). Отриманий сертифікат вступив в дію 5 липня 2018 року, діє до 4 липня 2021 року.

Сертифікат Відповідності на панелі тришарові покрівельні (клас вогнестійкості REI 60) з утеплювачем з мінеральної вати зареєстрований в реєстрі органу оцінки відповідності під номером UA.GS.1.39-19). Отриманий сертифікат набув чинності 5 липня 2018 року, діє до 4 липня 2021 року.

Сертифікат Відповідності на панелі тришарові стінові і покрівельні з утеплювачем з пінополістиролу зареєстрований в реєстрі органу оцінки відповідності під номером UA.GS.1.40-19). Отриманий сертифікат вступив в дію 5 липня 2018 року, діє до 4 липня 2021 року.

Сертифікат Відповідності – це документ, який підтверджує, що продукція відповідає встановленим вимогам конкретного стандарту чи іншого нормативного документа, визначеного законодавством.ПГ Арсенал-Центр піклується про якість продукції. Замовляйте готову продукцію в найближчій філії.

ПГ Арсенал-Центр – для Вас і Ваших онуків!

error: