fbpx

Армуючі профілі

Каталог

Переваги армуючіх профілів

  • kachestvo
    простотау догляді
  • estetika
    високатепло- та звукоизоляція
  • vodost
    стійкістьдо атмосферних впливів

Необхідний елемент для ПВХ вікон

У наші дні все більше і більше людей віддають перевагу вікон з полівінілхлориду (ПВХ) дерев’яним вікнам. Основна причина криється у вартості вікна. Але вікна з профілів ПВХ без прийняття додаткових заходів мають такий недолік, як низький модуль пружності (пружність – це властивість тіл відновлювати свою форму і об’єм після припинення дії зовнішніх сил), простіше кажучи, матеріал ПВХ сам по собі не є твердим матеріалом, скоріше є м’яким і схильним до вигину під мінімальним впливом прикладеної зовнішньої сили.

Тому профілі з ПВХ підлягають обов’язковому посиленню або армуванню за допомогою металевих профілів. У кожному ПВХ профілі, що застосовується для виготовлення вікон, крім декількох маленьких камер є одна велика камера, так звана основна. Вона використовується для установки всередину підсилювального вкладиша (металевого армуючого профілю). Також пластмасові вироби під дією температури та зовнішніх навантажень змінюють форму, збільшуються або зменшуються в розмірах і деформуються.

У профілях з білого ПВХ, якщо конструктивна довжина деталі рами, стулки або імпоста перевищує 700 — 800 мм, установка армуючого елемента обов’язкова, а в кольорових профілях обов’язкова завжди, незалежно від довжини, т. к. кольоровий профіль ПВХ нагрівається дуже інтенсивно. Перетин підсилювального вкладиша (армуючих профілів) і товщину стінок розраховують виходячи з вимог статики, зазвичай це відбувається на етапі проектування ПВХ профілю для виготовлення вікон і дверей в лабораторії виробника екструдерів. Форма армуючого профілів може мати різну форму.

Армуючий профіль може мати П-подібну форму або Швеллерообразную форму різних лінійних розмірів A x B x C, може бути як Равнополочным, так і Неравнополочным. Може мати форму Неповного квадрата (неповного прямокутного перетину) А х В х С х Д. Може мати форму як Замкнутого так і Незамкнутого квадрата (прямокутного перетину) А х В х С х Д х Е. Товщина стінок може бути також різною в діапазоні від 0,90 до 2,00 мм. Чим більше розміри вікна чи двері, тим товщі армуючий підсилювач потрібно. Також армуючі профілі використовуються для кріплення вікна або двері у віконному або дверному отворі, а також кріплення фурнітури. Ще раз повторимося, що конкретний вид армуючого профілю і конкретну товщину визначає виробник ПВХ профілю, попередньо виконавши розрахунки при проектуванні і відповідні випробування.

З усього вище викладеного можна зробити висновок, що застосування армуючих профілів ПВХ конструкціях обов’язково!

error: