fbpx

Профілі під гіпсокартон

Каталог

Профілі і аксесуари для систем з гіпсокартону виготовляють із сталевого оцинкованого листа товщиною 0,55 мм

Переваги профілів під гіпсокартон

  • komplekt
    довговічністьміцність
  • pojar
    якість сталівологостійкість, вогнестійкість
  • montaj
    простотамонтажу

Будівельний ринок України все більше і більше використовує технології сухого будівництва. У 90-х роках минулого століття на ринку з’явилась пропозиція для будівництва використовувати гіпсокартонні листи. Необхідним елементом складання конструкції з гіпсокартону є будівельні профілі: профіль направляючий стельовий UD 27, профіль стельовий несучий CD 60.

Гіпсокартонні профілі використовуються у всіх категоріях будівель для формування каркасів різних за конструкцією і призначенням, в тому числі для збірних перегородок, облицювань і підвісних стель. Металеві гіпсокартонні профілі являють собою довгомірні елементи, виконані методом холодної прокатки тонкої сталевої стрічки товщиною 0,30 – 0,65 мм на сучасному профілегибочному обладнанні, що забезпечує високі міцнісні характеристики гіпсокартонних каркасів. Каркаси в свою чергу є жорсткою підставою для кріплення гіпсокартону.

Металеві гіпсокартонні профілі випускаються тільки з оцинкованим покриттям, так як більшість металів схильні до агресивного, руйнівного впливу навколишнього повітряного середовища. А на повітрі цинк вкривається шаром вуглекислого цинку, який захищає його від окислення. Цинкове покриття міцно з’єднане з поверхнею металу, утворюючи ефективний захисний шар, який може бути порушений тільки шляхом впливу на нього концентрованих кислот. Місця розрізів оцинкованих профілів не потребують додаткового захисту від корозії.

Стельовий профіль:
СD60, UD27, полегшений стельовий профіль CD 47, UD 18, довжиною 3 і 4 м. п.
Профіль СD 60 і СD47: має С-образну форму і призначений для монтажу каркасів підвісних стель або при облицюванні стін. Стінки мають по три гофра, які надають профілю додаткову жорсткість і служать орієнтиром при монтажі. Також профіль має точкову насічку, яка орієнтує шуруп при вгвинчування.

Профіль UD 27 і UD 18: має П-подібну форму, виконує допоміжну функцію в якості направляючих для СD профілів. В стінках профілю є отвори, які полегшують його кріплення за допомогою дюбелів.

Профіль стіновий UW, CW (50, 75, 100) довжиною 3 і 4 м. п.

При створенні каркаса для перегородок використовуються профіль СW – стійковий, UW-направляючий, які збираються в парі з відповідним розміром підстави.

Стієчні профілі мають с-подібну форму і зазвичай використовуються в якості вертикальних стійок каркасів для гіпсокартонних перегородок. Основа металевих профілів має два ребра жорсткості, а також Н-подібну перфорацію для укладання комунікацій всередині стіни. Обидві полки мають рівномірну надсечку, що не дає зісковзувати шурупу під час складання.

error: