Профнастил несучий ПН-100

  • Загальна ширина957 мм
  • Корисна ширина850 мм
  • Висота профілю100 мм
  • Товшина металудо 0,8 мм
  • Довжина листів0,4-12 м
  • Види покриттяAlZn (алюцинк)/PE (поліестер)/PEMA (матовий поліестер)

Опис

Маркування «ПН» означає, що перед Вами профнастил несучий, характеристики якого перевершують стінові і покрівельні аналоги, оскільки такий матеріал розрахований на значні навантаження.

Такі листи можна монтувати і вертикально, і горизонтально, що використовується, наприклад, при зведенні великих за довжиною огорож (будмайданчика, приватні домоволодіння, сільськогосподарські землі) високі показники жорсткості в даному випадку дозволяють збільшити відстань між опорами і зменшити кількість горизонтальних лагів.

Крім того, несучий профнастил — відмінний варіант для плоских покрівель і покрівель із невеликим нахилом (до 7°): цього матеріалу не страшні ні сильні вітри, ні сотні кілограм снігу і льоду, які можуть накопичуватися на даху. В конструкціях стін як в теплих, так і без утеплення) такий матеріал часто використовують для великих промислових і нежитлових об’єктів, починаючи торговими центрами і спортивними комплексами, закінчуючи цехами і ангарами.

Нарешті, одне з найбільш перспективних напрямків у використанні цього матеріалу — споруда міжповерхових бетонних перекриттів з несучим профлистом в якості незнімної опалубки.

Сировина

ocinkov-stal

Оцинкована сталь з полімерним декоративно-захисним покриттям

Цинкування 80 грамкв.м
polomer

Поліестер — покриття товщиною 25 мкм. Широка колірна гамма в наявності на складі

Гарантія 30 роківгарантії
rema

Матовий поліестер РЕМА — покриття товщиною 35 мкм. У стандартних кольорах на складі

Товщина 35 мкмтовщиною

Документи

Де купити
Мiсто Написати нам
-->
Напишіть нам (офіс м. Київ)


IMG_7880
IMG_7869
IMG_7845
IMG_7843
IMG_7842
IMG_7839
IMG_7834
error: