Профільований металевій лист

Профнастил, або профільований металевий лист – один з найпопулярніших стінових і покрівельних матеріалів, який використовують в цивільному, промисловому та приватному будівництві.

Ідеальний для спорудження різноманітних об’єктів: ангари, склади, госпoдарські будівлі, огорожі, перекриття, покрівлі та багато чого іншого.

Купити профлист: вигідно, практично, сучасно! 

Крім практичної вигоди використання, профнастил Київ радить, враховуючи естетичні особливості та можливості наших фахівців, виготовлення індивідуальних параметрів і зовнішнього вигляду виробу відповідно до побажань клієнта. При використанні ультрасучасних технологічних процесів, покриття, що наноситься на матеріал, має вищий ступінь надійності і може бути представленим у величезному спектрі кольорів. Замовляючи продукцію за особистим проектом, споживач визначає розміри і кількість листів, що позбавить від перевитрати і залишків матеріалу. 

Мережа наших підприємств охоплює всю територію країни, що дозволить доставити замовлення оперативно, без невигідних фінансових втрат! Турбує на профнастил ціна? Київ, поряд з іншими містами, надає перевагу розцінкам «Арсенал-Центр», які мають переваги доступності від виробника. 

Прийняли рішення купити профлист?

купити профільний лист - ціна профнастилуПрийняли рішення купити профлист? Обов’язково порівняйте стандартні цінові пропозиції ринку: Вас неодмінно зацікавлять позиції нашого віртуального каталогу доступністю і умовами співпраці. Ми пропонуємо матеріали:

 • з найвищими якісними характеристиками; 
 • мають перевірену, визнану експертами будівельного бізнесу довговічність; 
 • високого ступеня екологічності; 
 • оброблені покриттям, нешкідливим для споживача, екологічним і надійним; 
 • стійким до екстремальних погодних примх. 

Наш профлист не береться корозії, стійкий до деформацій, легкий і простий в монтажі, що значно економить витрати, пов’язані з тривалістю робіт і складністю їх проведення!

 

 

Профнастил від виробника

Цей легкий, довговічний, недорогий і привабливий на вигляд будівельний матеріал користується сьогодні величезною популярністю. Таке загальнонародне визнання обумовлено поєднанням хороших технічних характеристик з невисокою ціною профлиста. Він не горить, прекрасно виносить значні механічні навантаження і перепади температур, може використовуватися в регіонах з різним кліматом.

Широко використовується в якості покриття для покрівлі та дахи будівель, зведення різних огороджень і заборів, гаражів і складів, застосовується також для облицювання стін, створення підвісних стель. металопрофіль від виробника - ціна профнастилу для даху

Класифікація профнастилу

Класифікувати профнастил можна за розмірами, за сферою застосування, за масою і так далі. Профнастил, розміри ширини якого перевищують 800 міліметрів, використовується в основному для даху, так як у покрівлі велика площа, що вимагає повного покриття.

Завжди звертайте увагу, на те, що в параметрах розмірів окремо виділяється загальна ширина і корисна ширина, тобто та, яку можна вільно використовувати (в будівництві нерідко один лист накладається на інший, через що вони втрачають повну ширину). Отже, якщо Вам потрібно купити профнастил, завжди розраховуйте матеріал з запасом, щоб не потрапити в неприємну ситуацію, коли на облицювання не вистачить листів. 

Профільований лист виробництва компанії «Арсенал-Центр» ділиться на чотири основних види, кожному з яких відповідає буквено-цифрове позначення, де абревіатура визначає призначення, а цифра – висота хвилі (гофра).

ПС – профнастил стіновий 

ПК – профнастил покрівельний 

ПН – профнастил несучий 

ПП – профнастил стельовий

 

Головні відмінності листів профнастилу – призначення, товщина металу, форма і розмір профілю. Колірна гамма дозволяє підбирати цей будівельний елемент під будь-який дизайн. 

Лист профнастилу має форму трапецієподібної хвилі: чим вище профіль, тим краще метало профіль пручається деформації вигину. 

На несучу здатність профнастилу впливає не тільки висота хвилі, але і товщина стали, а також наявність виконаних при профілювання елементів посилення (накату).

 

Скільки коштує профнастил? 

Матеріал з більш високим профілем, застосовуваний для будівництва капітальних конструкцій, коштує дорожче виробів, які використовуються для зведення парканів. 

Вартість профлиста закономірно збільшується з ростом товщини стали, наявності декоративних можливостей матеріалу, таких як блиск, текстура, малюнок: під дерево, цегла, натуральний камінь або інше.

Вибираючи профнастил, важливо пам’ятати, що ціна за профільний лист і ціна в цілому формується в залежності від висоти профілю, довжини листа, товщини металу, кількості оцинкування профнастилу (кількість оцинкування – характеристика, що впливає на антикорозійні властивості металу. ПГ Арсенал-Центр рекомендує профнастил з показником Zn (цинку) не менше 140 гр / м.кв.), наявності та типу полімерного покриття (від товщини полімерного покриття залежить термін експлуатації профлиста. Товщина захисного декоративного покриття поліестер PE – 25 мкм, матовий поліестер PEMA – 35 мкм), обсягу замовлення . 

Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатися за телефоном або в найближчому офісі нашої компанії. Фахівці детально відповідатимуть на питання, допоможуть з підбором матеріалу і підготують пропозицію з оптимальним варіантом для Вас.

 

Купити профнастил в Києві і по Україні: продаж, доставка.

 

Наша компанія займається виготовленням профільованого листа за індивідуальним замовленням покупця на 11 заводах (Києві, Харкові, двох заводах в Одесі, Запоріжжі, Сумах, Херсоні, Білій Церкві, Василькові, Умані, Хмельницькому) 

і здійснює продаж профнастилу по всій території Україна (Білгород-Дністровський, Бердянськ, Гайворон, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Конотоп, Красноград, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Нова Каховка, Первомайськ, Переяслав-Хмельницький, Подільск, Полтава, Рівне, Слов’янськ, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці).

Актуальний прайс на продукцію ПГ Арсенал-Центр завжди доступний на сайті в розділі Прайс-лист. 

Забрати готове замовлення можна самостійно або оформити доставку транспортом підприємства. Доставка здійснюється у всі регіони України. 

Ціна доставки не входить у вартість товару і розраховується в залежності від віддаленості адреси і типу транспорту, яким здійснюється доставка. Вибір типу транспорту залежить від габаритів і маси вантажу.

Універсальність використання

Сучасні можливості високотехнологічного обладнання дозволяють виробляти будівельні матеріали не тільки високої якості, значної довговічності, що не шкодять навколишньому середовищу, а й володіють унікальною універсальністю використання. Міцною, стильною огорожею, оригінальним стіновим покриттям або надійної покрівлею може стати профнастил компанії «Арсенал-Центр», що славиться виготовленням воістину ексклюзивних будматеріалів, широко затребуваних при проведенні найширшого ряду облицювальних або Бажаєте додати будові оригінальний, дизайнерський вигляд, провівши облицювання супер надійним, тривалої експлуатації матеріалом ? З гарантованими вищими якісними характеристиками купити профнастил Київ радимо звертатися до асортименту авторитетного виробника! 

Фахівці компанії мають колосальний досвід масового виготовлення погодостійкого, не схильного до факторів зовнішнього середовища, продукту, що дозволяє економно і оперативно здійснювати необхідний комплекс робіт.

Поспішайте купити профнастил покрівельного призначення для монтажу при оформленні міцного, оригінального даху заміського котеджу. Огорожа з профільованого листа надійно захистить від сторонніх поглядів і шуму. Продукція, що в процесі виготовлення, із залученням спеціалізованого обладнання, ребра жорсткості забезпечать небувалу міцність кінцевого виробу, якому не страшні пориви вітру, заметіль, вологість і пекуче сонце. Вибирайте 

 «Арсенал-Центр» – якість гарантована, ціна на профнастил – вигідна!

Профнастил: сучасно і стильно! 

Купити профільний лист за актуальною ціною можна при бюджетних, ремонтних і облицювальних роботах: ви не понесете значних витрат з «Арсенал-Центр», отримавши ексклюзивного виготовлення матеріал. Це кращий вітчизняний продукт – телефонуйте!

Купити профнастил за цінами виробника 

На вітчизняному ринку компанія «Арсенал-Центр» займає лідируючі позиції по виробництву профнастилу – якісного покрівельного та стінового матеріалу. Профнастил в Києві і інших містах України можна замовити через наш сайт або оформити замовлення по телефону. 

З огляду на різноманітність покрівельного, стінового і несучого профнастилу, клієнт може з легкістю підібрати матеріал з відповідними характеристиками. Ми пропонуємо великий вибір профнастилу, купити який можна безпосередньо від виробника без зайвих націнок посередників. 

Одна з переваг профнастилу в тому, що монтувати його можна на даху з ухилом від 14 градусів і навіть менше. Якщо укол ухилу даху менше 13 градусів, попередньо важливо провести герметизацію швів тіоколом або силіконом, а вже після цього проводити монтаж покрівлі.

Профнастил и металопрофіль оцинкований: переваги матеріалу 

Застосовується профнастил оцинкований для проведення будівельних, ремонтних і реставраційних робіт. 

оцинковане покриття захищає поверхню матеріалу від негативних впливів. В цілому оцинковані листи мають багато переваг: 

 • невелику вагу – в порівнянні з іншими матеріалами для покрівлі оцинкований лист легкий і простий в монтажі; 
 • збільшена несуча здатність металу за рахунок гофрованої поверхні; 
 • універсальність – широка область застосування матеріалу, так як є покрівельний профнастил для перекриття даху та спеціальний профлист на паркан; 
 • висока стійкість до утворення корозії;
 • багатий вибір кольорів; 
 • екологічна безпека матеріалу і самого покриття – цинк не впливає негативно на навколишнє середовище і здоров’я людей; 
 • оцинкований профлист довговічний, надійний, міцний і добротний.

Як використовувати профнастил для даху: рекомендації 

Від компанії «Арсенал» профнастил може використовуватися для проведення покрівельних робіт. 

Поради по монтажу покрівлі:

 • Проводять монтаж профнастилу з урахуванням особливостей геометрії даху та кута нахилу зката. 
 • Важлива рекомендація для монтажу: довжина зкату розраховується з урахуванням карнизного звису, а його величина залежить від висоти хвиль профілю. 
 • Перед монтажем встановлюють обрешітку і парову захист, а також гідроізоляцію. Обрешітку можна виготовити з профільованих металевих труб. 
 • Монтаж профлиста здійснюють за допомогою саморізів з великим кроком. Довжину саморізів вибирають під тип настилу. 
 • Закручувати гвинти необхідно в нижню хвилю, яка буде прилягати безпосередньо до обрешітки. Робиться це перпендикулярно по відношенню до обрешітки, докладаючи помірне зусилля, щоб не розплющити гумову шайбу. 
 • Особливо на даху з невеликим ухилом необхідно приділити підвищену увагу герметизації і проведення гідроізоляційних робіт. Якісна гідроізоляція і паробар’єр захистять від утворення корозії, появи цвілі і псування несучої конструкції. 
 • З стіною покрівельний профнастил стикується за допомогою спеціальної планки.

Як використовувати профнастил для забору 

Також на нашому сайті ви можете купити профнастил на паркан – відмінний вибір для організації міцної, довговічної і недорогий конструкції. Незалежно від обраного способу монтажу, для підвищення антикорозійних властивостей матеріалу рекомендується провести грунтовку і фарбування всієї опорної конструкції. Щоб поліпшити естетичний вигляд готового паркану і захистити його від можливих деформацій, можна поверх на огорожу, тобто безпосередньо на профіль, встановити спеціальну забірну планку. 

Встановлювати профнастил на паркан необхідно по одній з технологій:

 • На відстані один від одного вкопують опори і бетонують їх. Відстань не повинна бути великою, щоб не створився ефект «парусність» у листів профнастилу. Від висоти забору залежить розмір поперечного перерізу опор. Після монтажу опор до них приварюють лаги з профільних труб, куди вже за допомогою саморізів кріплять полотно метало профілю. 
 • У місцевості з нерівним рельєфом можна використовувати стрічковий спосіб монтажу паркану з метало профілю, коли листи кріпляться на залізобетонну стрічку, що йде по всьому периметру території. 
 • Ще один варіант монтажу забору – установка опор-стовпів в заздалегідь залитий бетон. Такий монтаж обходиться дорожче, але більш міцний і надійний.

На сайті «Арсенал-Центр» можна підібрати профнастил стіновий з відповідними технічними характеристиками – робочою шириною і висотою ребра профілю, довжиною самого листа і товщиною сталі, а також з типом і кольором покриття.

Питання-Відповіді 

Які популярні профнастили в 2021 році? 

ТОП групи профнастилу 

 • ПП – Профнастил покрівельний 
 • ПС – Профнастил Стіновий 
 • ПН – Профнастил Несучий 

Скільки коштує Профнастил в 2021 році? 

Компанія “Арсенал-Центр” є виробником профільованого листа, тому ми можемо дати кращі ціни профнастилу для даху на ринку. Більш докладно з цінами можна ознайомитись в Прайс Листі

Яким кольором можна купити металопрофіль на дах? 

Завдяки тому що ми виробники, у нас великий вибір кольорів (184 випадки), перелік квітів профільованого металу по таблиці RAL можна знайти в Документації, у файлі “Кольори металу RAL”

error: