Профільований металевій лист

Профнастил, або профільований металевий лист – один з найпопулярніших стінових і покрівельних матеріалів, який використовують в цивільному, промисловому та приватному будівництві.

Ідеальний для спорудження різноманітних об’єктів: ангари, склади, госпoдарські будівлі, огорожі, перекриття, покрівлі та багато чого іншого.

Профільований лист виробництва «Арсенал-Центр» поділяється на чотири основних види, кожному з яких відповідає літерно-цифрове позначення, де абревіатура визначає призначення, а цифра – висоту хвилі (гофра).

ПС – профнастил стіновий
ПК – профнастил покрівельний
ПН – профнастил несучий
ПП – профнастил стельовий

Головні відмінності листів профнастилу — призначення, товщина металу, форма і розмір профілю. Лист профнастилу має форму трапецієподібної хвилі: чим вище профіль, тим краще профлист чинить опір деформації вигину. На несучу здатність профнастилу впливає не тільки висота хвилі, але і товщина сталі, а також наявність виконаних при профілюванні елементів підсилення (накату).

Вибираючи профнастил, важливо пам’ятати, що ціна формується в залежності від висоти профілю, товщини металу, наявності та типу полімерного покриття. Матеріал з більш високим профілем, застосовуваний для будівництва капітальних конструкцій, коштує дорожче виробів, що використовуються для зведення парканів. Вартість закономірно збільшується з ростом товщини сталі, наявності декоративних можливостей матеріалу, таких як блиск, текстура, малюнок: під дерево, цеглу, натуральний камінь або інше.

error: