Профнастил Покрівельний

Покрівельний профнастил простий і зручний у монтажі, тому його часто застосовують при будівництві котеджів і швидкомонтованих будівель. Сьогодні профнастил для даху є найбільш популярним і зручним матеріалом, так як він дозволяє створити міцну і надійну покрівлю.

Продукція

Покрівельний профільований лист – матеріал, надзвичайно популярний серед українських споживачів. Будучи гідною альтернативою металочерепиці, профнастил ні в чому не поступається їй за експлуатаційними властивостями, надійності, довговічності.

Покрівельний профнастил застосовується для облаштування дахів різного типу і будь-якої конфігурації. Профільований лист в силу своїх високих експлуатаційних якостей і розумної ціни, застосовується в якості покрівельного матеріалу в будівництві для:

  • дачних, заміських будинків;
  • цехів, ангарів, виробничих та господарських будівель, складів;
  • облаштування покрівлі котеджів, гаражів;
  • альтанок, веранд, навісів;
  • тимчасових будівель.

Вимоги, при виборі даху, для кожного з об’єктів будуть відрізнятися. При виборі профлиста, потрібно врахувати площу покриття, конфігурацію покрівлі, кількість скатів, середньорічну норму опадів, складність монтажу, складність заміни листа та інші фактори.

error: