fbpx

Якщо паркани і дахи з впізнаваним трапецієподібним видом давно стали звичним елементом архітектури, то несучий профнастил для перекриттів почав застосовуватися в нашій країні порівняно нещодавно.

Продукція

Переваги профнастилу

  • ves
    легка вагамонтаж без механізмів
  • pojar
    пожежна безпекане підтримує горіння
  • kachestvo
    довговічністьтермін служби 50 років і більше

Високі несучі якості

За короткий відрізок часу цей матеріал прекрасно зарекомендував себе як в цивільному, так і в промисловому будівництві, і з кожним днем його популярність зростає, а сфера застосування — розширюється.

Маркування «ПН» означає, що перед Вами профнастил несучий, характеристики якого перевершують стінові і покрівельні аналоги, оскільки такий матеріал розрахований на значні навантаження.

Несучий профнастил – відмінний варіант для плоских покрівель і покрівель із невеликим нахилом (до 7°): цьому матеріалу не страшні ні сильні вітри, ні сотні кілограм снігу і льоду, які можуть накопичуватися на даху.

В конструкціях стін (як в теплих, так і без утеплення) такий матеріал часто використовують для великих промислових і нежитлових об’єктів, починаючи торговими центрами і спортивними комплексами, закінчуючи цехами і ангарами.

Нарешті, один з найбільш перспективних напрямків у використанні цього матеріалу – спорудження міжповерхових бетонних перекриттів з несучим профлистом в якості нез’ємної опалубки.

Якщо вас цікавить ціна профнастил, звертайтеся до наших фахівців. Контакти регіональних представництв у розділі «Контакти».

error: