fbpx

Стіновий профнастил — це один із самих практичних сучасних облицювальних матеріалів. Завдяки високій міцності, тривалому терміну служби, стійкості до агресивних середовищ і доступній ціні, стіновий профнастил отримав широке поширення і використовується при будівництві різних будівель і споруд.

Продукція

Переваги профнастилу

 • ves
  легка вагамонтаж без механізмів
 • pojar
  пожежна безпекане підтримує горіння
 • kachestvo
  довговічністьтермін служби 50 років і більше

Профнастил стіновий фасадний

Матеріал використовується при виконанні облицювальних робіт. Також він підходить для облаштування різних огороджувальних конструкцій. у тому числі:

 • будівництво швидкомонтованих будівель і споруд. Стіновий профнастил виробництва «Арсенал-Центр» відрізняється висотою і формою профілю, що дозволяє застосовувати його при зведенні об’єктів різного типу (господарських будівель, торговельних комплексів, житлових будинків та інших);
 • обшивка огорож. З профнастилу будуються досить легкі, але в той же час міцні і надійні огороджувальні конструкції і ворота. Рекомендується вибирати профнастил з висотою хвилі не більше 20 мм.

Придбати стіновий профнастил можливо в будь-якому відділенні ТОВ «Арсенал-Центр», ознайомившись з контактною інформацією на нашому сайті в розділі «Контактна інформація» або «Де купити».

error: