Відхильно-обертальні вікна preSelect

  • СклопакетЕнергозберігаючий U3
  • ТехнологіїtopSafe, thermoPro
  • Вентиляційна щілинаV40P або V35
  • СертифікатиTÜV SÜD
  • ОсобливостіДва типи відчинення: відхиленням догори, або обертальним посередині висоти коробки.

Опис

Мансардне вікно нового покоління з двома функціями відкриття: відкривання по верхній осі з обертанням (відкривання по середній осі). Гарантують стійкість і збільшують безпеку експлуатації. Автоматичний вентиляційний клапан V40P.

Функція відхилення в діапазоні 0-35° дає можливість зручно підійти до відчиненого вікна, що збільшує корисний простір приміщення, а також гарантує необмежений вид назовні. Обертова функція до 180 ° використовується для миття зовнішнього скла або користування маркізою.

Новаторська система фурнітури гарантує включення тільки одного способу відкривання і повну стабільність рами як при відхиленні, так і при обертанні.

Соснова деревина найвищої якості, склеєна пошарово, просочена антисептиком під тиком у вакуумній камері та покрита двома шарами прозорого екологічного акрилового лаку.

Зручна експлуатація вікна за допомогою ручки, розташованої в нижній частині рами. Ручка Елегант має два положення для мікропровітрювання.
Легкий спосіб миття зовнішнього скла або користування маркізою завдяки блокуванню, який блокує зворотну раму у позиції 180°.

В стандартній пропозиції з енергозберігаючим склопакетом U3. Підвищена стійкість до виламування.

Широкий асортимент аксесуарів.
Діапазон монтажу 15-55°.

Документи

Де купити
Мiсто Написати нам
-->
Напишіть нам (офіс м. Київ)


IMG_7880
IMG_7869
IMG_7845
IMG_7843
IMG_7842
IMG_7839
IMG_7834
error: