Сендвіч панелі

Сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» – сучасний будівельний матеріал, що виготовляється на сучасній, повністю автоматичній лінії IV покоління виробництва Південної Кореї.

Промисловою Групою «Арсенал-Центр» при виробництві сендвіч-панелей використовуються тільки високоякісні матеріали. Для зовнішнього і внутрішнього облицювання панелей, фасонних і добірних елементів використовується метал з підвищеним вмістом цинку виробництва провідних вітчизняних та світових виробників. В якості теплоізоляційного сердечника використовується мінеральна вата на основі базальтового волокна, таких виробників як Izovat (Україна), Rockwool (Польща). Для з’єднання мінераловатного сердечника і металевого облицювання панелей та досягнення високої адгезії матеріалів застосовується двокомпонентний поліуретановий клей POLYCHEM Systems (Польща).

За специфікою застосування розділяють наступні види сендвіч-панелей: стінові і покрівельні. Сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» можуть бути виконані з різними типами профілювання: мікропрофіль, гладкий профіль, трапеція.

Сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» використовують при будівництві та реконструкції різних типів будівель і споруд, таких як: громадські, житлові, виробничі, складські, сільськогосподарські, холодні склади і холодильні камери. Застосування сендвіч-панелей «Арсенал-Панель» дозволяє досягти високої енергоефективності будівель і споруд, а також значної економії енергоресурсів при експлуатації.

Економія часу – це економія коштів. При використанні сендвіч-панелей у будівництві можливо значно скоротити термін вводу в експлуатацію об’єкта, за рахунок меншої кількості виконуваних робіт та відсутності вологих процесів, які стримують темпи робіт.

Будівлю, яка побудована з сендвіч-панелей «Арсенал-Панель», можливо перенести в інше місце, так як панелі легко демонтуються без їх пошкоджень та мають можливість повторно монтуватися. У наш мінливий час, це цінна перевага.

сендвіч панелі ціна київДинаміка зростання цін на енергоносії змушує власників рахувати експлуатаційні витрати на утримання будівлі. Сучасні будівлі з сендвіч-панелей мають найнижчі витрати за рахунок їх енергоефективності. А сучасне захисне покриття металу обшивок панелей, має найдовший термін служби в порівнянні з аналогічними матеріалами і не потребує обслуговування в процесі експлуатації.

Виробництво сендвіч-панелей “Арсенал-Панель”

У жовтні 2008 року в місті Біла Церква Київської області Промислова Група «Арсенал-Центр» відкрила новий завод.

Була введена в експлуатацію сучасна, повністю автоматизована лінія IV покоління (Південна Корея) з комп’ютерним керуванням для безперервного виробництва тришарових сендвіч-панелей стінових та покрівельних, що складаються з мінераловатного утеплювача на основі базальтового волокна і профільованих листів з тонколистової оцинкованої сталі з додатковим захисно-декоративним полімерним покриттям.

купити сендвіч панелі ціна

Лінія дозволяє виробляти високоякісні сендвіч-панелі, товщиною від 60 до 150 мм, утеплювачем з мінеральної вати 95-120 кг/м3 або пінополістиролу 16-25 кг/м3, з різними видами профілювання, з потужністю виробництва до 5 000 м2 за зміну і більше 1 000 000 м2 на рік:

Стінові сендвіч-панелі:

  • ТИП Мікрохвиля
  • ТИП PR1
  • ТИП PR2
  • ТИП PR3
  • ТИП S
  • ТИП V
  • ТИП Гладка поверхня

Покрівельні сендвіч-панелі:

  • ТИП Мікрохвиля
  • ТИП S

Промислова Група «Арсенал-Центр» має сертифікати відповідності на серійно вироблені вогнестійкі мінераловатні сендвіч-панелі. Сертифікати зареєстровані в системі державної сертифікації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за номерами UA 1.052.0010293-17 та UA 1.052.0010294-17.

Сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» повністю відповідають нормативним вимогам по теплоізоляції, міцності та вимогам пожежної безпеки, що підтверджено Випробувальним Центром.

Видано Протоколи сертифікаційних випробувань на вогнестійкість тришарових панелей:

– стінові сендвіч-панелі, мінеральна вата 150 мм – межа вогнестійкості 150 хвилин (EI 150). Протокол вогнестійкості №11/ПР-18;
– стінові сендвіч-панелі, мінеральна вата 100 мм – межа вогнестійкості 90 хвилин (EI 90). Протокол вогнестійкості №6/СПР-17;
– покрівельні сендвіч-панелі, мінеральна вата 100 мм – межа вогнестійкості 60 хвилин (REI 60). Протокол вогнестійкості №7/СПР-17.

При виробництві сендвіч-панелей використовується тільки першокласна оцинкована сталь з полімерним покриттям і високоякісні утеплювачі підвищенної щільності європейського та вітчизняного виробництва.

купити сендвіч панельЗовнішні та внутрішні обкладки сендвіч-панелей мають антикорозійне та декоративне покриття, стійке як до механічних, хімічних, так і до атмосферних впливів. Багата кольорова гама покриттів дозволяє задовольнити смаки будь-яких, навіть самих вибагливих клієнтів.

Скільки коштують сендвіч-панелі?

Вартість квадратного метра будівельного матеріалу розраховується з урахуванням характеристик використовуваних теплоізоляторів і металевих профільованих листів.

Замовники можуть вибирати для себе оптимальні варіанти в залежності від фінансових можливостей і необхідних експлуатаційних характеристик. Остаточна ціна може залежати і від обсягу закуповуваної партії або, якщо використовується якийсь рідкісний колір.

Власне виробництво дозволяє нам випускати будь-які обсяги і здійснювати продаж сендвіч панелей за конкурентними ринковими цінами.Актуальний детальний прайс-лист ви знайдете в розділі Прайс-лист.

З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів. Для покупки сендвіч-панелей оптом і в роздріб зв’яжіться з найближчим до Вас філією. Наші менеджери підготують для Вас пропозицію, допоможуть вам з підбором матеріалу, оформленням замовлення та організацією доставки.

Купити сендвіч панелі оптом і в роздріб:

Купити сендвіч панелі можна в будь-якому з наших філій, для цього зв’яжіться з найближчим до Вас Виробничим (в Києві, Харкові, двох заводах в Одесі, Запоріжжі, Сумах, Херсоні, Білій Церкві, Василькові, Умані, Хмельницькому) або Торговим (в Білгород-Дністровський, Бердянськ, Гайворон, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Конотоп, Красноград, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Нова Каховка, Первомайськ, Переяслав-Хмельницький, Подільська, Полтава, Рівне, Слов’янськ, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці) представництвом.

Доставка здійснюється по всій Україні.

error: