fbpx

Сендвіч панелі

Арсенал-Панель. Каталог

Сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» використовують при будівництві та реконструкції різних типів будівель і споруд, таких як громадські, житлові, виробничі, складські, холодні склади і холодильники. Застосування сендвіч-панелей «Арсенал-Панель» дозволяє досягти високої енергоефективності будівель і споруд, а також значної економії енергоресурсів при експлуатації.

Для вимогливих клієнтів

  • pojar
    EI 90клас вогнестійкості
  • komplekt
    чудовіексплуатаційні характеристики
  • ves
    легкістьта простота монтажу

Сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» - швидко, просто, надійно!

Сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» – сучасний будівельний матеріал, що виготовляється з оцинкованої сталі з полімерним покриттям.

Промисловою Групою «Арсенал-Центр» при виробництві сендвіч-панелей використовуються тільки високоякісні матеріали. Для зовнішнього і внутрішнього облицювання панелей, фасонних і добірних елементів використовується метал з підвищеним вмістом цинку виробництва провідних вітчизняних та світових виробників. В якості теплоізоляційного сердечника використовується мінеральна вата на основі базальтового волокна таких виробників як Izovat, Rockwool та пінополістирол. Для з’єднання мінераловатного сердечника і металевого облицювання панелей, досягнення високої адгезії матеріалів застосовується постійно еластичний поліуретановий клей Soundal Soundaflex 40 (Бельгія).

Сендвіч-панелі з наповнювачем з мінеральної вати

В якості середнього теплоізоляційного шару в таких сендвіч-панелях застосовуються ламелі з виробництва мінеральної вати ROCKWOOL (Польща) і IZOVAT (Україна), в основі яких — базальтове волокно з синтетичної складової і гідрофобізуючими добавками щільністю 95-110 кг/м3 і спіненого пінополістиролу щільністю 16-25 кг/м3.

Сендвіч-панелі з наповнювачем з пінополістиролу

Пінополістирол – це жорсткий спінений термопласт, що складається зі сплаву гранул з рівномірно розподіленими в них мікроскопічними щільними осередками, заповненими повітрям.

На 98% складається з нерухомого повітря, замкнутому в його закритій структурі, яка служить кращим природним теплоізолятором, зберігає теплоізоляційні властивості як у вологих умовах, так і при низьких температурах.

За специфікою застосування розділяють наступні види сендвіч-панелей  – стінові і покрівельні. Сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» можуть бути виконані з різними типами профілювання: мікропрофіль, гладкий профіль.

Сэндвич-панелі «Арсенал-Панель» повністю відповідають нормативним вимогам по теплоізоляції, міцності та вимогам пожежної безпеки.

error: