fbpx

Аксесуари до вогнестійких сендвіч-панелей

Аксессуары

Гвинт з самонарізаючим різьбленням, з шестигранною головкою, з EPDM-шайбою, який служить для кріплення сендвіч-панелей до металевої основи до 12мм. Колір у відповідності з картою RAL. Слід використовувати гвинти довжиною більше ніж товщина панелі і каркасу, з виходом за каркас на 10-20 мм.

 

 

 

 

 

 

Гвинт 4.8*19 з самонарізаючим різьбленням, з шестигранною головкою, з EPDM-шайбою, який служить для кріплення фасонних елементів і нахлестів покрівельних панелей. Колір у відповідності з картою RAL.

 

 

 

 

 

 

Заклепка 4.0*10 – алюмінієва комбінована витяжна заклепка, яка являє собою гільзу з грибоподібним капелюшком і витяжним стрижнем, з голівкою, що деформує гільзу. Заклепки використовуються для кріплення фасонних елементів фасаду. На покрівлі використовувати заборонено.

 

 

 

 

 

Ущільнююча термопрокладка Ізолон – стрічка в рулоні на основі фізично спіненого поліетилену з замкнутою комірчастою структурою, покрита клеєм з одного боку. Використовується для герметизації цоколя, стиків сендвіч-панелей, щоб уникнути «температурних містків» і для шумо- і віброізоляції. Профільний ущільнювач для покрівельної седвич-панелі – використовується для ущільнення простору між покрівельної панеллю і фасонним елементом. Не руйнується під ультрафіолетом і повністю повторює профіль сендвіч-панелі.

 

 

 

SOUNDAL SOUNDAFLEX 40 – постійно еластичний поліуретановий клей-герметик призначений для герметизації швів-стиків сендвіч-панелей, стійкий до вібрацій. Компенсує лінійне розширення швів до 15%. Використовується за допомогою пістолета. Температура монтажу від + 1 о с до + 21о С.

error: