fbpx

Покрівельні вогнестійкі сендвіч-панелі

Арсенал-Панель. Каталог

Покрівельні сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» – це сучасний високотехнологічний будівельний матеріал, що дозволяє забезпечити приміщенню необхідний рівень теплоізоляції та захисту від вологи.

Продукція

 • pojar
  REI 60клас вогнестійкості
 • ves
  швидкістьі легкість монтажу
 • stoim
  економіякоштів на фундаменті

Тришарова структура

Покрівельні сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» – це сучасний високотехнологічний будівельний матеріал, що дозволяє забезпечити приміщенню необхідний рівень теплоізоляції та захисту від вологи. В Україні сендвіч-панелі широко використовуються в будівництві та оздобленні промислових будівель, торгового або складського призначення: перевірений часом і кліматичними умовами матеріал виправдовує всі покладені на нього очікування. Покрівельні сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» випускаються відповідно до ДСТУ.

По своїй конструкції сендвіч-панелі являють собою тришаровий матеріал, центральною частиною якого служить теплоізолюючий сердечник, конструкція складається з:

 • профільованих листів (верхнього і нижнього) – з тонколистової оцинкованої сталі із захисним полімерним покриттям, товщиною від 0,45 мм і більше.
 • сердечник з утеплювача – плити з мінеральної тонковолокнистої вати на основі базальтового волокна на синтетичному сполучному з гідрофобізуючими добавками з вертикальною орієнтацією волокон, щільністю 95-110 кг/м3 та спінений полістирол, щільністю 16-25 кг/м3.

Простота і швидкість процесу зведення конструкції за допомогою сендвіч-панелей допоможе закінчити будівництво в стислі строки і при цьому добре заощадити в ціні.

Покрівельні сендвіч-панелі «Арсенал-Панель» мають маркування залежно від типу використовуваного утеплювача:

ППМ (панелі покрівельні з мінеральною ватою),
ППП (панелі покрівельні з пінополістиролом)

error: