Стартував новий будівельний сезон


Пройшли новорічні свята, і підготовка до будівельного сезону 2020 року вже почалася. Виробничі та торговельні філії промислової групи “Арсенал-Центр” працюють у штатному режимі.

Компанія виробляє продукцію на 11 заводах (Києві, Харкові, двох заводах в Одесі, Запоріжжі, Сумах, Херсоні, Білій Церкві, Василькові, Умані, Хмельницькому). По всій території України працюють понад 30 торгових представництв.

Наші фахівці проконсультують і завжди допоможуть підібрати потрібний варіант покрівельного або фасадного матеріалу саме для вашого проекту.


На прикінці 2019 року укладені контракти з новими постачальниками сировини і перша в цьому році партія рулонної сталі для випуску металочерепиці, профнастилу і комплектуючих очікується в кінці лютого. Адже в планах підприємства-подальше нарощування обсягів виробництва та реалізації готової продукції.

Для наших клієнтів заплановані акції та приємні бонуси. Ви можете першими дізнатися про заплановані заходи, підписавшись на наші офіційні сторінки в соцмережах або електронну розсилку.

За традицією, Арсенал-Центр у 2020 році буде учасником профільних виставок, де кожен відвідувач зможе ознайомитися з новинками і зробити замовлення необхідного матеріалу.

З повагою, Ваш Арсенал-Центр.

error: