Утеплювач

Під час опалювального періоду неминуче відбуваються втрати теплової енергії через покрівлю, стіни, вікна, підлогу. Система теплоізоляції дозволяє знизити витрати на опалення приміщення, підвищити шумоізоляцію, створити в приміщенні затишний і сприятливий мікроклімат.

Вибір теплоізоляційного рішення залежить від виду конструкції.

На сучасному будівельному ринку існує багато видів утеплювачів. Вони випускаються у плитах або рулонах різних розмірів.

Промислова Група «Арсенал-Центр» пропонує енергозберігаючі технології та рішення, засновані на застосуванні нових високоякісних продуктів міжнародної групи компаній «Сен-Гобен», що виробляє та постачає тепло- і звукоізоляційні рішення під брендом Isover, базальтової теплоізоляції Izovat, що виготовляються ТОВ «ОБІО» на сучасній високотехнологічній виробничій лінії в Україні та базальтової теплоізоляції Техноніколь – найбільшого міжнародного виробника надійних та ефективних будівельних матеріалів.

Рівень теплозахисту матеріалів Isover – один з найкращих на ринку теплоізоляції з мінеральної вати. У продуктовій лінійці компанії представлені матеріали, що забезпечують максимальний рівень теплозахисту (наприклад, Isover ВентФасад Оптима λ10= 0,032 Вт/(м•К)). З матеріалами Isover в домі стає комфортніше, а витрати на його опалення зменшуються.

Базальтовий утеплювач Izovat застосовується в будь-яких будівельних конструкціях, а саме для утеплення будинків, фасадів, покрівель, тепло-, звукоізоляції стін, теплоізоляції труб та інших інженерних конструкцій. Всі утеплювачі Izovat мають високі тепло-, та звукоізоляційні показники. Така фасадна вата стійка до хімічного впливу і є негорючим матеріалом. Теплоізоляційні продукти можуть випускатися у вигляді плит, рулонів.

Асортимент Техноніколь налічує десятки позицій і дозволяє здійснити теплоізоляцію покрівель та гідроізоляцію найвищої якості. При цьому вся продукція відповідає найвищим вимогам. Матеріали широко затребувані, як в приватному, так і в промисловому будівництві, в таких роботах, як тепло-, звуко- та гідроізоляція покрівлі.

error: