fbpx

Утеплювач Rockwool

Каталог

Компанія ROCKWOOL – світовий лідер у виробництві тепло-звукоізоляційних рішень з кам’яної вати для всіх типів будівель і споруд. Продукція ROCKWOOL покращує якість життя мільйонів людей. Ізоляційні рішення ROCKWOOL захищають людей від холоду, спеки, ризику виникнення пожежі та від навколишнього шуму як з вулиці так і з сусідніх приміщень. Продукція ROCKWOOL користується попитом в усьому світі.

Продукція

ROCKWOOL переваги

  • termost
    низькийкоефіцієнт теплопровідності
  • pojar
    негорючістьтемпература плавлення 1500° С
  • kachestvo
    довговічністьтермін служби 100 років

70-річний досвід у виробництві мінеральної вати

Продукція ROCKWOOL використовується для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту, призначена для всіх видів конструкцій і споруд, а також для суднобудування, промислового обладнання, трубопроводів і повітроводів.

Компанія ROCKWOOL відома в Україні з 70-х років – тоді продукція поставлялася в Радянський Союз для суднобудівної промисловості.

У 1997 році було відкрито перше торгівельне представництво ROCKWOOL POLSKA в Києві. Завдяки швидкому зростанню ринку, в 2000 році була заснована компанія ROCKWOOL УКРАЇНА, яка на сьогоднішній день займає одну з лідируючих позицій на українському ринку теплоізоляційних матеріалів.

Важливим напрямком в діяльності компанії ROCKWOOL є просування енергозбереження.

Негорюча теплоізоляція ROCKWOOL зберігає цінну енергію, економить кошти на опалення і кондиціонування будівель, скорочуючи при цьому викиди парникових газів в атмосферу, і служить довго – не менше 100 років.

Продукція з кам’яної вати ROCKWOOL доступна на всій території України. Наші регіональні менеджери і технічні фахівці завжди готові надати кваліфіковані консультації щодо застосування продукції.

error: