Утеплювач Rockwool

Група компаній ROCKWOOL — світовий лідер в області виробництва негорючої теплоізоляції з кам’яної вати. Продукцію під маркою ROCKWOOL виробляють на заводах Європи, Азії та Північної Америки.

Продукція

Теплоізоляція ROCKWOOL призначена для застосування в будь-яких будівельних та інженерних конструкціях житлових, промислових, офісних і інших типах будівель.

Цей матеріал використовують для утеплення, звукоізоляції і вогнезахисту. Ефективність теплоізоляції характеризується коефіцієнтом теплопровідності.

Виходячи з його значення розраховується товщина матеріалу. Коефіцієнти теплопровідності матеріалів ROCKWOOL-одні з кращих в своєму класі (0,036–0,038 Вт/м К).Термін служби теплоізоляційних матеріалів ROCKWOOL становить не менше 50 років при дотриманні рекомендацій компанії виробника, пов’язаних з технологією монтажу та умовами експлуатації.

Кам’яна вата ROCKWOOL має природне походження – натуральний камінь. Завдяки цьому її можна використовувати в будь-яких типах будівель – від висотних будівель до приміщень з найсуворішими вимогами – оздоровчих і дитячих установ.

error: