Вікна VELUX PREMIUM Комфорт

  • Більше світлана 10%
  • Зручна ручказ клапаном-кватиркою
  • Вбудована вентиляціяяка обслуговується
  • Загартоване склобезпечний склопакет
  • Эстетичністьстильный дизайн

Опис

Визнаний стандарт функціональності і якості-вдосконалена версія популярної моделі вікон VELUX.
Оновлена ручка-планка у верхній частині вікна забезпечує зручність відкривання і має вбудований вентиляційний клапан. Крім того, при такому відкриванні під вікном зручно розташувати меблі.

Унікальний вентиляційний клапан.
У Вашій кімнаті завжди буде свіже повітря – унікальний вентиляційний клапан дозволяє провітрювати приміщення навіть при закритому вікні. Дизайн клапана легко дозволяє зрозуміти, відкритий він або закритий. Змінний фільтр, що миється, поставляється в комплекті і очищає повітря від пилу і комах.

Простий перехід до дистанційного керування.
Класичне вікно PREMIUM легко модернізувати вже після установки. Підключіть електропривод і сенсорний пульт, і Ви зможете відкривати і закривати мансардне вікно одним дотиком. Це зручно особливо для вікон, розташованих поза досяжністю.

Легко миється і не вимагає догляду
Поліуретанові вікна мають цілісне водонепроникне поліуретанове покриття без стиків. Вони стійкі до вологи і забруднень. Завдяки гладким кутах і відсутності з’єднань пил і бруд не скупчуються на поверхні. Такі вікна не вимагають особливого догляду – їх достатньо лише зрідка протирати. Крім того, поліуретан вважається більш екологічним матеріалом, ніж ПВХ.

Документи

Де купити
Мiсто Написати нам
-->
Напишіть нам (офіс м. Київ)


IMG_7880
IMG_7869
IMG_7845
IMG_7843
IMG_7842
IMG_7839
IMG_7834
error: