Вікно VELUX PREMIUM Стандарт

  • Оригінальнаручка-планка
  • На 10%більша площа засклення
  • Загартованезовнішнє скло
  • Естетичністьстильный дизайн
  • Система ізоляціїThermoTechnology™
  • Енергоефективністьдвокамерний склопакет

Опис

Серія VELUX PREMIUM Стандарт є розширенням лінійки Premium і розрахована на покупців, які особливо уважно ставляться до ціни і орієнтовані на якість. VELUX PREMIUM Стандарт включає продукцію з більш широким функціоналом: мансардні вікна з верхньою або нижньою ручкою відкривання, дерев’яні вікна або в поліуретані завжди є з чого вибрати. Особливістю цієї лінійки – доступний двокамерний енергозберігаючий склопакет для ще більшого збереження тепла в мансарді.

Оригінальна і стильна верхня ручка – планка із вбудованим вентиляційним клапаном і фільтром для захисту від комах дозволяє провітрювати навіть при зачиненому вікні.

В якому випадку зручна ручка знизу?
Якщо мансардне вікно розташоване високо і вгору вікна не дотягнутися, зручніше використовувати вікна з ручкою в нижній частині. Крім зручності відкривання, вона дозволяє зафіксувати вікно в одному з двох положень.

Простий перехід до дистанційного керування!
Класичне вікно PREMIUM легко модернізувати вже після установки. Підключіть електропривод і сенсорний пульт, і Ви зможете відкривати і закривати мансардне вікно одним дотиком. Це зручно особливо для вікон, розташованих поза досяжністю.

Економте енергію!
ThermoTechnology – нова вдосконалена система ізоляції для ще кращої енергоефективності. Завдяки спеціальному герметичному ущільненню вікно буде зберігати тепло в будинку, зменшуючи витрати на збереження тепла.

Документи

Де купити
Мiсто Написати нам
-->
Напишіть нам (офіс м. Київ)


IMG_7880
IMG_7869
IMG_7845
IMG_7843
IMG_7842
IMG_7839
IMG_7834
error: