fbpx

Вентиляційні виходи

Каталог Vilpe

Щоб будинок залишався здоровим, він повинен “дихати”, створюючи сприятливі умови для людей, що мешкають у ньому. Правильно вентильований будинок не втратить з роками своєї вартості.

Правильний повітрообмін дозволяє направляти повітряні потоки у будинку так, щоб повітря з житлових та спальних кімнат перетікав в приміщення з забрудненим і сирим повітрям і звідти виводився назовні.

  • termost
    автоматичнереагування на температуру
  • ekolog
    унікальний фільтрзатримує всі найдрібніші частинки
  • komplekt
    швидка заміна фільтрапростий монтаж

VILPE® – система комплексної вентиляції та повітрообміну для котеджного і загальногромадянського будівництва, широкий асортимент ущільнювачів, водостічних воронок і дефлекторів для пологих промислових покрівель та найширший асортимент покрівельних кріплень.

Вентилятори та вентиляційні виходи моделі Р

Вентилятори та вентиляційні виходи моделі Р герметично монтуються на даху з допомогою прохідного елементу, який підбирається за типом покрівельного матеріалу і внутрішнього діаметру монтованого вироба. Максимальний кут ухилу покрівлі залежить від покрівельного матеріалу і діаметра виведеної труби.

Вентиляційний вихід P-200 XL

Вентиляційний вихід P-200 XLдля витяжної вентиляції з канальним вентилятором або рекуператором. Вентиляційний вихід P-200 XL має трубу висотою 500 і 700 мм Труба теплоізольована для запобігання утворення конденсату в трубі. Внутрішня труба виготовлена з оцинкованої сталі. Довжина внутрішньої труби дозволяє вставити її в подводимый повітропровід на довжину 300 мм. Це полегшує вертикальний монтаж в тісних горищних приміщеннях і робить конструкцію більш міцною. Нижній край внутрішньої труби має гумовий ущільнювач, герметизуючий з’єднання труби і воздуховода. Ковпак вентиляційного виходу захищає від попадання опадів і бруду в канал. XL -прохидний елемент для монтажу підбирається за типом покрівельного матеріалу.

Розміри: діаметр воздуховода 200 мм, зовнішній діаметр 300 мм
Комплект: труба з ковпаком і набір кріплення (саморізи 8х25 мм колір + насадка)

Вентиляційний вихід P-250 XL

XL-250 / З / 500 вентиляційний вихід для витяжної вентиляції з канальним вентилятором або рекуператором. XL-250 / 500 вентиляційний вихід має трубу висотою 500 мм Труба теплоізольована для запобігання утворення конденсату в трубі. Внутрішня труба виготовлена з оцинкованої сталі. Довжина внутрішньої труби дозволяє вставити її в подводимый повітропровід на довжину 300 мм. Це полегшує вертикальний монтаж в тісних горищних приміщеннях і робить конструкцію більш міцною. Нижній край внутрішньої труби має гумовий ущільнювач, герметизуючий з’єднання труби і воздуховода. Ковпак вентиляційного виходу захищає від попадання опадів і бруду в канал. XL-прохідний елемент для монтажу підбирається за типом покрівельного матеріалу.

Розміри: загальна висота труби 500 мм, діаметр воздуховода 250 мм, зовнішній діаметр 300 мм
Комплект: труба з ковпаком і набір кріплення (саморізи 8х25 мм колір + насадка).

Вентиляційний вихід P-125 /500 мм

125 вентиляційний вихід з ковпаком висотою 500мм застосовується для виводу на дах труби кухонної витяжки, витяжної вентиляції з канальним вентилятором або рекуператором. Вентиляційний вихід направляє повітряні потоки і захищає вентиляційну систему від попадання опадів і бруду. Зовнішній діаметр 160 мм. Внутрішня труба діаметром 125 мм виготовлена з оцинкованої сталі. Прохідний елемент замовляється окремо за типом покрівельного матеріалу.

Стандартні кольори: чорний RAL9005), коричневий (аналог RR32), зелений (аналог RR11), сірий (RAL7015), червоний (RAL3009), цегляний (RAL8004).
Не стандартні кольори: синій (RAL 5009), шоколад (RAL 887), бордо (RAL 798), баклажан (RAL 779).

Вентиляційний вихід P-125 /700 мм

125 вентиляційний вихід з ковпаком висотою 700мм застосовується для виводу на дах труби кухонної витяжки, витяжної вентиляції з канальним вентилятором або рекуператором. Вентиляційний вихід направляє повітряні потоки і захищає вентиляційну систему від попадання опадів і бруду. Зовнішній діаметр 160 мм. Внутрішня труба діаметром 125 мм виготовлена з оцинкованої сталі. Прохідний елемент замовляється окремо за типом покрівельного матеріалу.

Стандартні кольори: чорний RAL9005), коричневий (аналог RR32), зелений (аналог RR11), сірий (RAL7015), червоний (RAL3009), цегляний (RAL8004).
Не стандартні кольори: синій (RAL 5009).

 

Вентиляційний вихід P-160

160 вентиляційний вихід з ковпаком висотою 500мм і 700мм застосовується для виводу на дах труби кухонної витяжки, топкової, витяжної вентиляції з канальним вентилятором або рекуператором. Вентиляційний вихід направляє повітряні потоки і захищає вентиляційну систему від попадання опадів і бруду. Зовнішній діаметр 225мм. Внутрішня труба діаметром 160мм виготовлена з оцинкованої сталі. Прохідний елемент замовляється окремо за типом покрівельного матеріалу.

Стандартні кольори: чорний RAL9005), коричневий (аналог RR32), зелений (аналог RR11), сірий (RAL7015), червоний (RAL3009), цегляний (RAL8004).
Не стандартні кольори: синій (RAL 5009)

 

Вентиляційний вихід P-160 XL

P-160 XL вентиляційний вихід для витяжної вентиляції з канальним вентилятором або рекуператором. P-160 XL вентиляційний вихід має трубу висотою 500 і 700 мм Труба теплоізольована для запобігання утворення конденсату в трубі. Внутрішня труба виготовлена з оцинкованої сталі. Довжина внутрішньої труби дозволяє вставити її в подводимый повітропровід на довжину 300 мм. Це полегшує вертикальний монтаж в тісних горищних приміщеннях і робить конструкцію більш міцною. Нижній край внутрішньої труби має гумовий ущільнювач, герметизуючий з’єднання труби і воздуховода. Ковпак вентиляційного виходу захищає від попадання опадів і бруду в канал. XL -прохідний елемент для монтажу підбирається за типом покрівельного матеріалу.

Розміри: загальна висота труби 500 мм, діаметр воздуховода 250 мм, зовнішній діаметр 300 мм
Комплект: труба з ковпаком і набір кріплення (саморізи 8х25 мм колір + насадка).

Вентилятори та вентиляційні виходи моделі S

Вентилятори та вентиляційні виходи моделі S являють собою ковпак-дефлектор. Двигун вентилятора розташований в ковпаку. Модель S встановлюється на готову трубу, вентиляційну шахту або шумопоглинач. Модель S застосовується в приватних і багатоквартирних будинках для забезпечення поквартирною або поверховій вентиляції. З допомогою вентилятора моделі S можна змінити наявну систему природної вентиляції на примусову.

Вентиляційний вихід S-125

S -125 вентиляційний вихід. Покрівельний вихід вентиляційної системи з канальним вентилятором або рекуператором захищає вентиляційну систему від попадання атмосферних опадів і бруду, направляє повітряні потоки, створює тягу і зменшує опір повітря. S-вентиляційний вихід встановлюється на готову трубу, вентиляційну шахту або виведений на покрівлю і закритий кожухом шумо шумоглушники. Діаметр вентиляційного каналу 125 мм. Розміри підстави 250х250 мм

Колір: чорний RAL9005), коричневий (аналог RR32), зелений (аналог RR11), сірий (RAL7015), червоний (RAL3009), цегляний (RAL8004).

 

Вентиляційний вихід S-160

S – 160 вентиляційний вихід. Покрівельний вихід вентиляційної системи з канальним вентилятором або рекуператором захищає вентиляційну систему від попадання атмосферних опадів і бруду, направляє повітряні потоки, створює тягу і зменшує опір повітря. S-вентиляційний вихід встановлюється на готову трубу, вентиляційну шахту або виведений на покрівлю і закритий кожухом шумо шумоглушники. Діаметр вентиляційного каналу 160 мм. Розміри підстави 300х300 мм

Колір: чорний RAL9005), коричневий (аналог RR32), зелений (аналог RR11), сірий (RAL7015), червоний (RAL3009), цегляний (RAL8004).

 

Вентиляційний вихід S-200

S – 200 вентиляційний вихід. Покрівельний вихід вентиляційної системи з канальним вентилятором або рекуператором захищає вентиляційну систему від попадання атмосферних опадів і бруду, направляє повітряні потоки, створює тягу і зменшує опір повітря. S-вентиляційний вихід встановлюється на готову трубу, вентиляційну шахту або виведений на покрівлю і закритий кожухом шумоглушники. Діаметр вентиляційного каналу 200 мм Розміри підстави 400х400 мм

Колір: чорний RAL9005), коричневий (аналог RR32), зелений (аналог RR11), сірий (RAL7015), червоний (RAL3009), цегляний (RAL8004).

error: