fbpx

Вікна з підвищеною віссю обертання

  • Автоматичнийвентиляційний клапан V40P
  • Енергозберігаючийсклопакет U3
  • Соснова деревинависокої якості
  • Діапазон монтажу20-65°

Опис

Вікно відкривається способом обертання, але вісь обертання розташована вище половини висоти вікна, тому навіть високий людина може вільно підійти до відкритого вікна. Нижня частина рами відхиляється, а верхня становить додаткове освітлення. Рама при повороті на кут 0-45° підтримується інноваційним допоміжним механізмом, який дозволяє залишити відкриту раму у будь-якій позиції в цьому діапазоні. Єдині мансардні вікна на ринку, які при установці в дах з кутом нахилу 39-43° відповідають умовам норми DIN 5034-1*, згідно з яким нижній край вікна повинен бути не нижче, ніж 95 см, верхній – на висоті хв. 220 см від підлоги.

Зручна експлуатація вікна за допомогою ручки, розташованої в нижній частині рами. Ручка має два положення для мікропровітрювання. Автоматична вентиляційна щілина V40P. Енергозберігаючий склопакет U3.

Соснова деревина високої якості, склеєна пошарово, просочена антисептиком під тиском у вакуумній камері. Деревина покрита 2 шарами екологічного прозорого акрилового лаку. Легкий спосіб миття зовнішнього скла завдяки блокуванню, який блокує перевернуту стулку в положенні 160°.

Система topSafe, підвищена стійкість від виламування.
Широкий асортимент аксесуарів.

Документи

Де купити
Мiсто Написати нам
-->
Напишіть нам (офіс м. Київ)


IMG_7880
IMG_7869
IMG_7845
IMG_7843
IMG_7842
IMG_7839
IMG_7834
error: