Вікно з підвищеною віссю обертання

  • СклопакетЕнергозберігаючий U3
  • ТехнологіїtopSafe, thermoPro
  • Вентиляційна щілинаV40P
  • СертифікатиTÜV SÜD
  • ОсобливостіВікно має розміщену вісь обертання вище половини висоти коробки вікна
  • Максимальна висота вікна206 см

Опис

Вікно відкривається способом обертання, але вісь обертання розташована вище половини висоти вікна, тому навіть високий людина може вільно підійти до відкритого вікна. Нижня частина рами відхиляється, а верхня становить додаткове освітлення. Рама при повороті на кут 0-45° підтримується інноваційним допоміжним механізмом, який дозволяє залишити відкриту раму у будь-якій позиції в цьому діапазоні. Єдині мансардні вікна на ринку, які при установці в дах з кутом нахилу 39-43° відповідають умовам норми DIN 5034-1*, згідно з яким нижній край вікна повинен бути не нижче, ніж 95 см, верхній – на висоті хв. 220 см від підлоги.

Зручна експлуатація вікна за допомогою ручки, розташованої в нижній частині рами. Ручка має два положення для мікропровітрювання. Автоматична вентиляційна щілина V40P. Енергозберігаючий склопакет U3.

Соснова деревина високої якості, склеєна пошарово, просочена антисептиком під тиском у вакуумній камері. Деревина покрита 2 шарами екологічного прозорого акрилового лаку. Легкий спосіб миття зовнішнього скла завдяки блокуванню, який блокує перевернуту стулку в положенні 160°.

Система topSafe, підвищена стійкість від виламування.
Широкий асортимент аксесуарів.

Документи

Де купити
Мiсто Написати нам
-->
Напишіть нам (офіс м. Київ)


IMG_7880
IMG_7869
IMG_7845
IMG_7843
IMG_7842
IMG_7839
IMG_7834
error: