Водостічні системи

Сучасні міські будівлі та приватні домоволодіння неможливо уявити без водостоків. Ці системи позбавляють дах від навантаження, сприяють відведенню талих вод, захищають фундамент від підтоплення та руйнування. Маючи приголомшливу функціональність, водостоки відіграють ще і декоративну роль: гармонійно підходять до стилістики та прикрашають фасад.

Водостічні системи, які пропонує Промислова Група «Арсенал-Центр» своїм замовникам, розроблені з урахуванням реалій вітчизняного клімату. Вони прекрасно підходять для житлових, офісних, складських будівель і зберігають працездатність при критично низьких і високих температурах. Елегантні та практичні водостоки легко монтуються, не потребують спеціального догляду, прості в експлуатації і володіють довгим терміном служби.

Сьогодні для своїх покупців «Арсенал-Центр» пропонує метелеві системи «Акведук» (Україна) з підвищеним терміном служби, універсальні пластикові водостічні системи «Plastmo Nordic» (Данія) та комплексні пластикові водостічні системи «AQUA» (Україна).

Купити металеві водостічні системи Акведук

Кожна десята водостічна система з металу, що сьогодні продається в Україні, – це водостічна система АкведукТМ. У порівнянні з іншими металевими системами, водостічні системи «Акведук» мають підвищений термін служби, високі антикорозійні властивості, винятковий блиск і стійкість кольору до ультрафіолетового випромінювання.

Універсальні пластикові водостіки Plastmo Nordic

Plastmo Nordic має 50-річний досвід виробництва водостічних систем для різних кліматичних умов. Результат – це повне різноманіття простих, але водночас довговічних рішень, які надають Вам унікальні переваги незалежно від того будуєте Ви нову будівлю чи ремонтуєте стару. Елементи водостічної системи Plastmo Nordic міцні, стабільні та прослужать багато років.

Краща ціна на пластикові водостічні системи AQUA

Дизайн і рішення кольору водостоків прекрасно поєднуються з усіма видами покрівельних матеріалів і є правильним завершенням даху. Високоякісна сировина, сучасне обладнання та інноваційні конструкторські розробки роблять можливим багаторічне та ефективне використання водостічних систем AQUA.

error: