Металеві водостічні системи "Акведук"

ТОВ «Акведук ЛТД» – спільне українсько-фінське підприємство, яке з березня 2011 року успішно випускає металеві водостічні системи преміум-класу. Завод з виробництва продукції «Акведук» знаходиться в Україні, в місті Васильків (Київська обл).

Новітні технології та найкраща європейська сировина, яку ми використовуємо у виробництві, дозволяють нам надавати найдовшу, порівняно з конкурентами, гарантію якості – 50 років.

Кожна десята водостічна система з металу, що сьогодні продається в Україні – це водостічна система АкведукТМ.

Крім цього, наша продукція успішно експортується на ринки країн Європи (Польща, Литва, Фінляндія) та країн СНД (Молдова, Казахстан, Росія). Усі елементи водостічної системи АкведукТМ відповідають стандарту Європейського Союзу EN 10169.

Чому обирають металеву водостічну систему АкведукТМ:

 • Два розміри системи: ринва діаметром 125 мм, труба діаметром 87 мм та ринва діаметром 150 мм, труба діаметром 100 мм.
 • Сучасне автоматизоване обладнання виробництва Фінляндії.
 • Найкраща сировина від SSAB (Швеція): двостороннє поліуретанове покриття 35 мікрон, цинковий шар 275 г/м2, відповідність найвищим стандартам якості (ISO 10346) і стійкості до корозії рівня RC4 (відповідно EN 10169).
 • Довговічність: гарантія від виробника — 20 років на лакофарбове покриття, 50 років гарантії на наскрізну корозію металу.
  10 варіантів системи у наявності, які можуть бути відвантажені клієнту у термін 48 годин.
 • Термостійкість: мінімальне розширення при плюсових температурах і мінімальне стиснення при мінусових температурах (у 10 разів менше у порівненні з ПВХ)
 • Не вигорає: висока стійкість до впливу ультрафіолетових променів. Категорія RUV3 (проти RUV2 в поліестері від Arcelor Mittal, Німеччина)
 • Простота, швидкість і зручність монтажу простим натисканням, без використання герметиків та інших допоміжних засобів. АкведукТМ контролює геометрію всіх елементів, забезпечуючи ідеальне прилягання один до одного. Монтаж може виконуватись при температурі до -15° С.
 • Стійкість до впливу льоду та снігу. Водостічна система виробляється із сировини товщиною 0.6 мм, а тримач ринв з металу 4 мм та 1 мм. Водостічна система витримує сильні снігові навантаження зі збереженням первісної форми, виключаючи можливість обриву водостоку в сніжні зими.
 • Пожежобезпечність і відсутність шкідливих речовин у разі виникнення пожежі. Відповідає сертифікату ISO 1716, має перший клас відповідно шведському сертифікату (SS 02 48 23) та Клас 2 відповідно німецькому (DIN 4102 Teil 1).
 • Екологічність: відповідає всім нормам з охорони навколишнього середовища ISO 14001.
error: