Пластикові водостічні системи "Aqua"

Набір елементів системи AQUA сконструйований таким чином, що дозволяє облаштувати комплексну систему для даху будь-якої конфігурації і при необхідності може з’єднуватися з наземним водовідводом та зливною каналізацією.

Спеціально розроблена форма ринви не дозволяє навіть великим потокам води з даху переливатися через край і забезпечує жорсткість конструкції. При цьому забезпечується більший, ніж в аналогічних системах, корисний об’єм ринви, а значить і пропускна можливість водостоку.

Додаткові ребра жорсткості по всій довжині ринви підвищують стійкість до деформації, направляють потік води і запобігають налипанню листя.

Конструкція воронки дозволяє, як з’єднувати між собою дві ринви, так і вставляти нерозрізану ринву з отвором під злив. Розсікачі потоку на внутрішній стінці розтруба запобігають утворенню водоверті на вході в трубу, збільшуючи прохідність.

Ущільнювачі з EPDM-каучуку герметизують з’єднання елементів системи, не перешкоджаючи лінійному розширенню ринв.
Завдяки застосуванню високоякісних матеріалів і використання особливих технологій Со-Ех, водостічні системи AQUA стійкі до механічних і ударних навантажень, температурних коливань від -40° до +60° С, ультрафіолетового випромінювання і агресивного навколишнього середовища.

Дизайн і рішення кольорів водостоків прекрасно поєднуються з усіма видами покрівельних матеріалів і є правильним завершенням даху не тільки з технічної, але і з архітектурної сторони.

Високоякісна сировина, сучасне обладнання та інноваційні конструкторські розробки роблять можливою багаторічну, ефективну роботу водостічних систем AQUA.

 

error: