Пластикові водостічні системи "Plastmo Nordic"

Компанія Plastmo Nordic була створена у 1958 році. Штаб-квартира та виробничий комплекс компанії знаходяться у місті Рингстед, Данія та Янкі, Польща, відповідно.

В скандинавських країнах компанія є лідером з виробництва систем для відводу дощової води: водостоки, дренажні системи, габіони та легкі покрівельні рішення.

До складу Plastmo Nordic входять компанії, які ведуть діяльність в Данії, Норвегії, Швеції, Фінляндії та Польщі (з 2016 року) з річним оборотом, приблизно, в 35 мільйонів євро.

Компанія Plastmo Nordic належить міжнародній компанії АСО Group, річний оборот якої сягає 750 мільйонів євро та яка є світовим лідером з виробництва дренажних та водозливних систем.

Plastmo Nordic має 50-річний досвід виробництва водостічних систем для різних кліматичних умов. Результат – це повне різноманіття простих, але водночас довговічних рішень, які надають Вам унікальні переваги незалежно від того будуєте Ви нову будівлю чи ремонтуєте стару.

Plastmo Nordic – це єдина водостічна система, яка піклується про максимальну зручність для клієнта та надає, на вибір, два типи з’єднання: за допомогою клею або елементів системи на ущільнювачах.

Всі частини нашої водостічної системи монтуються таким чином, щоб забезпечити непомітні та щільні з’єднання.
Після п’яти десятиліть експлуатації будинків в скандинавських країнах та Польщі, клей продемонстрував свою неперевершену міцність та тримається і дотепер.
Водночас, встановити водостік легко та швидко. Клей надає Вам додаткову впевненість в тому, що Ви досягнете бажаного результату.

Спеціальні EPDM-ущільнювачі Plastmo Nordic забезпечують рівень з’єднання, що прирівнюється до склеювання клеєм. Додатково, Ви маєте можливість вносити зміни під час монтажу водостічної системи: це дуже легко зробити, перемістивши або замінивши елементи на ущільнювачах.

Вже протягом половини століття пластикові водостічні ринви від компанії Plastmo Nordic підтверджують свою надійність під час експлуатації в різноманітних кліматичних умовах.
Пластик не піддається впливу ні забрудненого повітря, ні солоного повітря в прибережних районах. Елементи водостічної системи Plastmo Nordic міцні, стабільні та прослужать багато років.

Пластикові водостічні системи виготовляються з полівінілхлориду, що не містить свинцю та не містить жодних видів пластифікаторів. Сировина на 100% може бути перероблена. Пластикові системи не вкриваються іржею. Пластик не окислюється та може бути сумісний з будь-яким типом покрівельного матеріалу.

Пластик може витримувати екстремально високі та низькі температури з великим навантаженням від льоду та снігу, без ризику появи тріщин.

Водостічні системи доступні у трьох видах: 100/75, 125/90 та 150/110, ринви з діаметрами: 100, 125, 150 мм та труби з діаметрами: 75, 90, 110 мм.

 

error: