Зустріч з топ-менеджментом заводу Tezcan A.Ş

З моменту свого заснування, Промислова Група Арсенал-Центр будує свій бізнес, використовуючи накопичений промисловий потенціал і здійснюючи масштабні інвестиції у розвиток своїх виробничих потужностей. Сумарно, всі заводи Арсенал-Центр в місяць можуть переробляти більш 20 000 т рулонної сталі.

Накопичений солідний досвід співпраці із зарубіжними партнерами у здійсненні великих закупівель і поставок сталі. Прикладом є багаторічна співпраця з найбільшими виробниками сталі у світі.

У травні Арсенал-Центр уклала контракт з провідним турецьким виробником сталі – заводом Tezcan A. Ş. Була розміщена перша партія металу турецького виробництва з алюмоцинкованным, оцинкованим і полімерним покриттям в обсязі більше 5 000 тонн.

В кінці липня відбулася зустріч Генерального директора Промислової Групи Арсенал-Центр і топ-менеджменту заводу Tezcan. У ході бесіди було обговорено стан і перспективи розвитку відносин двох підприємств, стратегічного партнерства. Особливу увагу було приділено планами взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва і значного збільшення імпорту стали турецького виробництва.

error: